2010-10-18 Данную статью прочитали 229 посетителей

Цього року компанія Gorenje знову представляє свої досягнення та новинки на 50-ій міжнародній виставці побутової електроніки IFA 2010, що проходить 3-8 вересня 2010 в Берліні.

Європейська компанія Gorenje цього року представила відвідувачам виставки та партнерам оновлену побутову техніку, яка вдало поєднує технологічні інновації, вишуканий дизайн та екологічність.

«Ряд новинок, що представлені в Берліні цього року підтверджує основну ідею компанії – випускати технологічно досконалу та екологічно безпечну побутову техніку, створену для споживачів, які гідно оцінять елегантний дизайн та інноваційні ідеї» - відзначив пан Франьо Бобінац, Президент та генеральний директор компанії Gorenje.


На стенді компанії,зокрема представлена нова колекція побутової техніки Pininfarina Titanium (Пінінфаріна Титанум), що з'явиться на ринку 2011 року. Ця лінія поєднує в собі красу та силу титану і є продовженням трьох надзвичайно популярних колекцій, створених завдяки співробітництву компанії Gorenje та відомої італійської дизайн-студії Pininfarina.

Величезну зацікаленість спеціалістів та відвідувачів викликала ще одна колекція Gorenje - Gorenje Karim Rashid, створена у співробітництві із зірковим нью-йоркським дизайнером, королем кольору Карімом Рашидом. Співпраця із Gorenje дала прекрасну змогу втілити давню мрію Каріма — по дизайнерському переосмислити звичні предмети, сполучити фантазію митця із високими технологіями та створити першокласну колекцію техніки, що впливає на всі 5 почуттів. «Дизайн важливий для оточуючого світу, для нашого повсякденного життя, предметів, для всього, що навколо нас, - каже Карім Рашид і додає, — все має бути подано в досконалій формі: від салону літака і флакона шампуня до банкнот. Ми повинні прикрасити нашу планету, кожен її куточок».Gorenje зачаровані харизмою Рашида, його сміливими кольоровими рішеннями. Для того, щоби втілити ці рішення в техніці Gorenje, були застосовані інноваційні світлодіодні технології, що є прообразом світлового дизайну майбутнього.

Колекція Gorenje Karim Rashid - мінімалістичний синтез функціональності, технологій, інтерактивності та чистих ліній. Інноваційний дизайн техніки поєднується з високоякісним виробництвом найменших деталей із довготривалих матеріалів. Вона настільки ж прекрасна, наскільки функціональна. Вертикальне світлодіодне підсвітлювання є об’єднуючим елементом колекції та доповнюється елегантними графічними рішеннями. Елементи графіки повторюються на панелях для варіння, де функціональність та дизайн злилися в єдине ціле. Колір підсвічення духовки та витяжки можна змінювати всього одним дотиком, створюючи в приміщенні потрібну атмосферу, що відповідає ситуації та настрою.

Серед інших сенсаційних новинок Gorenje на IFA 2010 – інноваційна програма GreenConnected, що дозволяє дистанційно керувати домашніми приладами, нове покоління енергозберігаючих холодильників класу A+++, дивовижний стіл SmarTable із вбудованим висувним холодильником, а також колекція холодильників Gorenje Retro Collection, чия оновлена кольорова гама викликала захоплення у численних відвідувачів виставки.

IFA – одна з найбільш престижних виставок побутової техніки в світі, еталон якості та інновацій, «барометр» трендів та перспективних напрямів. Стенд Gorenje на IFA 2010 став одним з кращих на шоу та завоював заслужену увагу та визнання відвідувачів, спеціалістів та преси.


Комментарий к статье Цього року компанія Gorenje знову представляє свої досягнення та новинки на 50-ій міжнародній виставці побутової електроніки IFA 2010, що проходить 3-8 вересня 2010 в Берліні.

Настройка валюты

Каталог товаров


Alex Crane

2017-08-16 00:17:29

Я люблю маленькие мышки и искал что-то что можно было бы использовать как с ноутом так и планшетом. Не самая дешевая, но и не сверх дорогая. Так как Xiaomi обычно выпускает классные товары решил взять попробовать. Ну.. нужно привыкать, а так супер! Я даже видео обзор снял о ней

Людмила

2017-08-14 11:20:01

Оказалось, что именно этот аппарат оказался самым дешевым того плана, что хотела. Только через день более разобралась в настройках. Сейчас именно показывает - совсем другое дело. А немного поэкспериментировать с настройками, думаю , что добиться можно очень хорошего эффекта. Звук нормальный, Юьбюб и фильмы в браузере показывает без танцев с бубном. Думаю, что это почти идеальный вариант цена-качество. )

mama12

2017-08-10 22:55:45

Для роботы купила себе счетчик для банкнот BCASH BC7010. Очень скоростный апарат, считает банкноты за считаннные минуты. Очень легко им пользуватся. Разобралася сразу в иструкции. Долго выбирала, а благодарая знакомим здесь его и купила. Все нравится.

Степан

2017-07-31 22:48:44

Я доволен всем. В целом картинка привлекательная, матрица выдает настоящие цвета, не завышена контрастность, изображение четкое. Круто дорабатывает Full HD сигнал, до Ultra HD. Привлекательный дизайн. Самые существенные плюсы - матрица, 4К, смарт, минималистичный дизаин.

Вы просматривали:

206.70 грн.
Держатель баннера XY2-D
Держатель баннера XY2-D типаquot; паук quot; 600х1600

436.80 грн.
SCARLETT SC-277 (серебро)
Фен Scarlett SC-277 (серебро) Тип фен-щетка; Мощность 1000 Вт; К-во скоростей 2; Особенности: холодный воздух, автоотключение; Дополнительно: поворот шнура на 360°, световой индикатор, петля для подвешивания

4524 грн.
Коммутатор Cisco SB SF 300-08 8-port 10/ 100 Managed Switch (SRW208-K9-G5)
Коммутатор Cisco SB SF 300-08 8-port 10/ 100 Managed Switch (SRW208-K9-G5)

439.92 грн.
POLARIS PHS 6559KT
Электрощипцы POLARIS PHS 6559KTi/65Вт, керам.пласт.Мощность: 65 Вт 2 в 1: пластины 2, 5 см и особый дизайн позволяют завивать и выпрямлять волосы без замены насадок Керамические пластины с турмалиновым покрытием (турмалин природный ионизатор для бережного ухода заволосами), снимает электростатическое напряжение

845 грн.
Vitek VT-2302
Щипцы для волос Vitek VT-2302 Тип: для выпрямления волос; Тип щипцы для укладки; Мощность 100 Вт; Максимальная температура 210 С для быстрой укладки; Нагрев до оптимальной и стабильной температуры за 1 минуту

5590 грн.
ZELMER Aquawelt 919.5 SK
Пылесос ZELMER Aquawelt 919.5 SK Тип пылесоса: классический; Тип уборки сухая, влажная; Мощность 1500 Вт; Тип выходного фильтра НЕРА; Пылесборник: аквафильтр


     Авторизация

Приглашаем Вас присоединиться к нам в следующих сервисах:


Наверх