Часто задаваемые вопросы
 • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

  🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

 • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

  💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

 • ⌛️ Какой у вас график работы?

  ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

 • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

  ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

Зручним аксесуаром для портативних і стаціонарних комп'ютерів є USB хаби і адаптери. Даний невеликий розділ об'єднує саме ці дві категорії.


Опис категорій з розділу "Адаптери і концентратори"

 • Адаптери допоможуть «подружити» між собою абсолютно різні інтерфейси. Перехідник USB to PS / 2 Cablexpert наявний у нас у продажу, допоможе під'єднати через USB клавіатуру або мишу старого зразка на якій є роз'єм PS / 2. Або модель TP-LINK UE200 - підключається через USB 2.0 для конекту з іншого боку порту LAN Ethernet. Якщо у вас на лептоп немає інтерфейсу Ethernet, а ми нагадаємо, що в більшості сучасних ноутов їх немає, ви зможете підключити інтернет безпосередньо через провід, а не через Wi-Fi. По-суті вам не потрібен роутер в цьому випадку, та й швидкість по дроту буде швидше. Купити USB LAN Ethernet адаптер в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі або будь-якому іншому місці України ви зможете на нашому сайті. Не менш важливий для просунутих користувачів перехідник Dell DA300 який коннектітся до ноутбука через USB-C і Коннект будь-яке обладнання з виходами HDMI / VGA / DP / Ethernet / USB-A / USB-C (відеокамери, цифрові фотоапарати, монітори старі і нові, інтернет ). Ці та багато інших перехідники для комп'ютерного обладнання, ви зможете купити відвідавши даний підрозділ. Приємних покупок.
 • Концентратори здатні значно розширити кількість додаткових пристроїв до вашого ноуту або комп'ютера. Підключаючись через один інтерфейс USB, концентратор дозволяє під'єднати ще 4 або 7 пристроїв через цей перехідник. Іноді девайс має контакт Ethernet, що допомагає підключати LAN до ноутбука. У сучасних моделях notebook є максимум 4 USB порту: один під пахву, інший під принтер або сканер або іншу оргтехніку, третій постійно для зарядки телефону і четвертий цифрова камера. Можна використовувати ці гнізда поперемінно і жити розкошуючи. Сьогодні ринок пропонує широке кількість різних пристроїв, які хотілося б підключити до комп'ютера. Якщо ви діджей, то до вашого ноутбука підключено величезна кількість різної техніки, що 4-ма роз'ємами не обійдешся. В цьому випадку можна купити концентратор USB в Києві, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті України і використовувати всю потужність обчислювальної техніки в своє задоволення. Ознайомтеся з доступними перехідниками і концентраторами використовуючи цей підрозділ нашого сайту.

Як швидко здійснюється доставка і чи є знижки?


Позитивною рисою замовлення в «А-Техно» є швидкість доставки і постійні знижки на 99% асортименту, представленого на сайті. Незалежно від місцезнаходження замовника - Київ, Одеса, Львів, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпро, Харків чи будь-яке місто України, - товар буде доставлений на наступний день після замовлення. Покупців чекають знижки та акції. Поспішайте сформувати замовлення!