Часто задаваемые вопросы
 • ⌛️ Какой у вас график работы?

  ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

 • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

  💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

 • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

  ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

 • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

  🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

Під будь-які сучасні гаджети випускається величезна безліччю доповнень, аксесуарів і різних «булочок». Саме цими позиціями присвячений цей розділ.

Товари з категорії Аксесуари для планшетів.


Блоки живлення для планшетів. Якщо у вас залишилося старого зарядного пристрою, знайти таке ж і купити блок живлення для планшета - не складе особливих труднощів. В інших випадках, потрібно дізнатися ім'я виробника таблет і показник INPUT (що означає вхідну потужність, необхідну для зарядки пристрою). Далі на нашому сайті скористайтеся пошуковим фільтром «Сумісність» і виберіть ваш гаджет. Ми не радимо використовувати неоригінальні зарядні пристрої, від інших комп'ютерних пристроїв. Навіть якщо потужність блоку живлення така ж як і у вашого гаджета, електричний струм може бути іншого роду, що може привести до ранньої поломки «таблетки». У нас на сайті представлені тільки оригінальні зарядні пристрої, ви можете бути впевненими в якості пропонованих нами комплектуючих. Ще одна важлива порада: коли купите зарядник, постарайтеся правильно змотувати провід (в кільце), що не заламувати кабель.

Підставки для планшетів - універсальний помічник.


Універсальні підставки для портативних ПК, дозволяють встановити на них пристрій будь-яких габаритів. Такі кріплення дають можливість регулювати висоту і нахил, що робить роботу ще більш приємною. Планшети зручні всім: автономністю, зручністю, швидкістю роботи, однак якщо довго ними користуватися, починає боліти шия. Для того, щоб прибрати таку біль, і були створені підставки і кріпильні системи для планшетних комп'ютерів. Як матеріал використовується сталь і пластик, а установка може бути настільною і настінного. Досить мучитися і тримати по-боргу планшет в руках, краще купити підставку для планшета в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або будь-якому іншому місті України, використовуючи наш сайт. Ми відповідально ставимося до обробки кожного замовлення, ви можете бути впевненими, що отримаєте оригінальний продукт, з чеком і гарантійним талоном. Якщо у вас залишилися питання щодо комплектуючих для планетних ПК, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом: дзвінок або лист на пошту.


Відносно доставки і знижок на планшети.


Як на доповнення до пристроїв так і на самі гаджети в «А-Техно» постійно поширюються акції і знижки. Замовлення можна отримати в будь-якій точці України - Київ, Львів, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпро, Харків. Товар буде ретельно запакований, а також перевірена цілісність.