Активне мережеве обладнання - купить по выгодной цене в Киеве и Украине, в каталоге интернет магазина электроники и цифровой техники А-Техно
Часто задаваемые вопросы
  • ⌛️ Какой у вас график работы?

    ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

  • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

    ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

  • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

    🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

  • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

    💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

Рейтинг сторінки: 4.9

Розділ, в якому Ви перебуваєте, містить все, що так чи інакше пов'язане з прокладкою мереж, роботою інтернету, роздачею або отриманням інформації.


Коротко про категорії з розділу Активне мережеве обладнання.




  • Комутатори або світч. Без інтернету сьогодні просто неможливо нормально вести повсякденні справи, організувати бізнесу і відпочинок. Щоб організувати локальну мережу що складається з декількох користувачів, необхідно роздати інтернет потік за допомогою комутатора. Існують некеровані і керовані (відрізняються від перших тим, що апарати підтримують можливість віддаленого налаштування) види комутаторів. Щоб вирішити якесь свитч купити в Києві, варто визначити скільки комп'ютерів буде до нього підключатися. Наприклад, вам потрібно поставити switch на житловий під'їзд, в якому 20 квартир. У цьому випадку хорошим вибором стане модель апарату D-Link DGS-3000-20L (який є у нас в продажу) - з підтримкою до 20 виходів Ethernet і пропускною спроможністю 40 Гбіт / с.
  • Маршрутизатор. Користувачі не особливо розбираються в мережевому обладнанні можуть вважати, що все роутери однакові і немає в них особливої ​​різниці. Якщо неправильно підійти до вибору маршрутизатора або роутера для офісу, який на практиці буде роздавати повільний інтернет - це може зупинити роботу всієї команди. При виборі маршрутизатора варто враховувати:
  1. Скільки девайсів буде підключено одночасно (і варто брати завжди з запасом).
  2. Радіус дії (чи багато стін в приміщенні або інших перешкод, якщо купити потужний роутер з 4-ма антенами - це може вирішити питання з спрямованістю хвиль і прискорить з'єднання).
  3. Частота на якій буде працювати роутер 2,4 ГГц (це стандартний вибір, оскільки, цю частоту підтримує більшість старої і нової техніки) або 5 ГГц - більше непересічних каналів зв'язку, однак дальність дії менше, ніж у 2,4 ГГц. У нас у продажу є найрізноманітніші моделі роутерів для бізнесу, для будинку, з підтримкою додаткового захисту, і різними режимами роботи.
  • Принт-сервера - пристрої дозволяють підключати до друкованої техніці, принтеру, МФУ, кілька ПК для відправки документів і подальшого друку. Зв'язок з комп'ютерами встановлюється за допомогою Wi-Fi або Ethernet, хоча в перший випадок набагато зручніше і без непотрібних проводів. Якщо у вас старого зразка моделі, варто перевірити ще раз на наявність порту LPT, для сучасного використовується USB. Важливий момент - радіус дії. Для великого офісу краще придбати принт-сервер більш потужного зразка, щоб навіть у віддаленому куточку, користувач зміг скористатися оргтехнікою.
  • Фаєрволи. Друга назва апаратів - міжмережеві екрани, мета яких захистити дані від крадіжки сторонніми особами, а також від нанесення шкоди всьому мережевого обладнання. Пристрої «вирішують» який трафік пропустити, а який просто заблокувати. І це дуже важливо, якщо ви не хочете, щоб весь інтелектуальна праця або секретна інформація легко потрапила в руки зловмисників. Фільтрація відбувається на різних рівнях і за допомогою відмінних один від одного технологій. Тому, якщо вам потрібно купити міжмережевий екран в Україні - просто зв'яжіться з нашими консультантами.
  • Powerline обладнання - в цьому розділі ви зможете вибрати адаптер PoE або інжектор (який дозволяє забезпечити харчування будь-якого пристрою підключеного через Ethernet, наприклад відеокамера спостереження), замовити мережевий повторювач або ретрансляція (підсилює сигнал роутера і передає на більш далеку відстань Wi-Fi сигнал), сплітери.
  • Медиаконвертери - прилади використовують для перетворення одного типу сигналу в інший, наприклад від мідного мережевого кабелю в оптоволоконний. Пристрої являють собою сполучну ланку в мережі, мета якої - створення високошвидкісного інтернету на далекі відстані.
  • Мережеві карти - різновид плат, встановлених в будь-якому комп'ютері і націлених на прийом інтернет даних. Адаптери можуть бути вбудованими в материнську плату або ж встановлюватися окремо від неї. Забезпечення надійного зв'язку - повністю залежить від хорошого «приймача» сигналу. Тому перед тим, як вибрати мережеву карту варто подивитися на підтримувану швидкість з'єднання. Інтерфейси підключення з'єднують адаптер до ПК, тому необхідно враховувати який був прихід вже є на комп'ютері і під нього купувати мережеву плату.
  • Wi-Fi обладнання. Точки доступу здатні збільшити радіус дії бездротової мережі, щоб швидкість з'єднання залишалася високою - варто робити акцент на підтримуваному інтерфейсі з'єднання Fast Ethernet або більш потужний GigaBit Ethernet. Важливо, щоб апарат був повністю сумісний з уже встановленим роутером. Якщо у вас старий комп'ютер, який не підтримує Wi-Fi, а до інтернету є необхідність / бажання підключитися по бездротовому зв'язку - варто купити wi-fi адаптер. Останні підключаються через USB і приймають бездротові хвилі перетворюючи їх в зрозумілі для ПК. У розділі «Wi-Fi аксесуари» розташовані антени для прийому бездротового сигналу. Модулі SFP вбудовуються в маршрутизатор і комутатор і покликані приймати Ethernet. Якщо один з таких вузлів став непридатним, вам не варто купувати новий комутатор або роутер, досить дозаказать модуль SFP в Києві і замінити на новий.


Пару слів про доставку і акціях.




Окремо звертаємо увагу, що на всю техніку, пов'язану з мережевим обладнанням поширюються знижки та акції. Компанія «А-Техно» займається в тому числі прокладкою мережевий, консультацією і продажами по даному виду обладнання. Можна оформити замовлення на техніку з будь-якої точки України - Київ, Одеса, Маріуполь, Запоріжжя, Харків, Дніпро, Львів. Замовлення буде перевірений на цілісність, якісно упакований і відправлений в день оформлення. Поспішайте робити покупки!