Біндери (брошурувальники) - купити Техніка для обробки документів в Києві й Україні, вигідні ціни на Біндери (брошурувальники) в інтернет-магазині цифрової техніки та електроніки А-Техно

Часто задаваемые вопросы про Біндери (брошурувальники)

  • ✅ Какие самые популярные товары в категории Біндери (брошурувальники) в 2020 году ❓

    🔝 ТОП-3 самых популярных товаров из категории Біндери (брошурувальники) в магазине A-Techno
    • ✅ Какие самые дешевые товары в категории Біндери (брошурувальники) ❓

      ☘️ Самые бюджетные позиции из категории Біндери (брошурувальники) в интернет магазине A-Techno
      • ✅ Почему выбирают A-Techno❓

        • Огромнейший ассортимент
        • Только оригинальная и профессиональная техника
        • Постоянные Распродажа и скидки
        • Лучшая профессиональная техника и оборудование
        • Удобные способы оплаты и доставки
        Фільтриприховати/показати
        Спеціальні пропозиції

        Рейтинг сторінки: 5.0

        Товари не знайдені

          У сучасних компаніях обсяги документообігу з кожним роком збільшуються: це і прайс-листи, і каталоги продукції, і бухгалтерські звіти, і матеріали для презентацій. Від усіх цих важливих паперів залежить імідж компаній, тому значення має не тільки їх зміст, а й форма. Щоб привести офісні документи в "презентабельне" стан, досить купити брошюровщик (брошюратор) - найбільш поширену на сьогоднішній день палітурну машину.

          Що являє собою біндер?

          Брошувальні машина - це пристрій, призначений для палітурки документів тобто скріплення паперових аркушів. Його предком можна назвати знайомий нам з дитинства степлер. Протягом багатьох років він чесно виконував свої обов'язки, але тепер, коли стоси офісних паперів збільшилися в рази, прийшла пора відправити цього трудівника на пенсію і представити його наступника - біндер (брошюратор, палітурник та ін.). Головними його перевагами перед попередником є:

          •     Зручність використання. Тепер скріплювати листи стало набагато простіше і швидше!
          •     Відмінний зовнішній вигляд паперів. Документи, виготовлені за допомогою сучасного брошюратора, виглядають набагато акуратніше.
          •     Практичність. Деякі види палітурки дозволяють додавати або видаляти сторінки з готового документа.


           Види і типи біндерів.

          Брошуровщик може зшивати два типи пружин - пластикові та металеві. Також існують біндери на спіраль або на спіральну пружину. Вони близькі по конструкції до Біндера на металеву пружину, проте працюють за іншим принципом.

          Біндери на пластикову пружину.
          Пластикова пружина здатна зшивати до 450 аркушів. Дані брошурувальники здійснюють перфорацію листів в діапазоні від 6 до 30 аркушів паперу щільністю 80 г / м2. Форма отворів - прямокутна. Основна перевага - можливість зшивати велику кількість листів відразу. Одним з плюсів також є можливість додавати або прибирати листи з брошури. При цьому пружина не пошкоджується і може бути використана повторно.

          Біндери на металеву пружину
          діляться на дві підкатегорії - біндери формату 3: 1 і формату 2: 1. Даний формат має на увазі різні можливості в плані зшиваючи листів. Параметр 3: 1 або 2: 1 визначає також відстань між отворами (3 отвори на дюйм або 2 отвори на дюйм). Моделі формату 3: 1 здатні зшивати брошури до 140 аркушів, моделі формату 2: 1 зшивають до 350 аркушів паперу. Існують моделі з квадратними або круглими отворами. Одна з особливостей - пружину повторно використовувати не вийде. Для активної роботи і серйозних навантажень існують моделі з електроприводом. У такому випадку за перфорацію листів буде відповідати двигун, що істотно полегшить роботу з виготовлення брошур.

          Біндери на металеву пружину найчастіше використовують для виготовлення календарів, блокнотів, каталогів і презентацій. Моделі на пластикову пружину найчастіше використовують для виготовлення навчальних матеріалів, брошур, проектів та інших документів.

          Для яких задач використовують брошурувальники.

          Сфера використання брошурувальників досить обширна. Визначимо найбільш поширені варіанти:

          •     Школи, дитячі садки та освітні установи. Біндери часто використовують в дипломних роботах, рефератах, а також для виготовлення пізнавальних брошур, підручників і т.д.
          •     Офіси та підприємства будь-яких сфер. Бухгалтерія, відділи маркетингу або продажів часто використовують біндери для підготовки презентацій, звітів або проектів різного рівня. Також брошури часто використовують для виготовлення каталогів із зразками продукції.
          •     Архітектурні або проектні бюро, дизайнери різного рівня. Для зручного перегляду та аналізу проекту часто використовують брошурувальники на металеву або пластикову пружини.
          •     Фотографи, художники і творчі особистості. Підготовка портфоліо, каталог своїх робіт і подібні речі зручно робити за допомогою біндера.

          Де купити біндер?

          В інтернет-магазині "А-Техно" Ви можете купити биндер в Києві або іншому місті України за конкурентною ціною. Якщо ж необхідний биндер з доставкою в Одесу, Дніпро, Львів, Житомир або будь-яке місто України - відправка можлива навіть в день замовлення. У відповідній категорії нашого каталогу Ви знайдете переплетчики таких торгових марок як RENZ, Agent, GBC, Comix, PRO, D & A, BindMARK, DSB і Fellowes, а також пластикові та металеві пружини, картонні і прозорі обкладинки і інші витратні матеріали до них.

           

          Огляд біндеров для календарів і блокнотів