Детектори валют та УФ мітки на всіх гривнях
Часто задаваемые вопросы
  • ⌛️ Какой у вас график работы?

    ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

  • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

    🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

  • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

    ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

  • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

    💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

23.04.2020


Ультрафіолетові детектори валют. Розташування ультрафіолетових міток на гривнях.

 

У даній статті ми оновимо інформацію про ультрафіолетові детектори валют, а також покажемо фото гривень різних років випуску в ультрафіолетовому спектрі.


Принцип роботи ультрафіолетового детектора валют.


Ультрафіолетовий детектор банкнот являє собою пристрій з джерело УФ світла. Джерелом можуть бути як ультрафіолетові лампи (лампа для детектора валют) так і більш сучасна технологія - УФ світлодіоди. На практично будь-який банкноті будь-якої країни присутні ультрафіолетові захисні ознаки. Пристрій для перевірки банкнот з даною технологією дозволяє виявити подібні захисні ознаки.

Суть УФ перевірки полягає в наступному - в ультрафіолет певної довжини хвилі (365 нм) відбивається від міток, розташованих на банкнотах. Решта частини купюри поглинають ультрафіолет. Це важливий момент, на який варто звернути окрему увагу. У детекторі валют можна виявити банкноти, які повністю відображають ультрафіолет. Такі купюри можуть бути як фальшиві, так і випрані. Тобто при перевірці на детекторі справжності банкнот варто орієнтуватися саме на які проявляються мітки.


Чи можна використовувати інше джерело УФ замість детектора банкнот.

 

Одне з питань, який може виникнути - чи можна для перевірки автентичності використовувати інші джерела ультрафіолету? Ні, тому що для виявлення саме захисних ознак потрібен УФ світло з певною довжиною хвилі, а саме 365 нм. Якщо використовувати, наприклад, лампу для сушіння нігтів або ультрафіолетові лампи медичного призначення, то захисні мітки на банкнотах побачити не вийде. Більш того, буває попадаються детектори валют у яких не зовсім правильна довжина хвилі, що також погіршує аналіз достовірності купюри. З цієї причини варто вибирати перевірені моделі для перевірки банкнот або ж консультуватися у фахівців.


Чи варто брати ультрафіолетовий детектор достовірності банкнот з додатковими детекції.

 

Крім суто УФ модифікацій детекторів (наприклад, PRO-12 LED, PRO-7 LED, BCASH Smart) існують більш універсальні пристрої. Універсальність досягається за рахунок використання додаткових видів перевірки. Найчастіше це перевірка магнітних міток, водяних знаків і використання збільшувального скла (лупи). Найбільш повну перевірку справжності можна здійснити використовуючи різні види детекції. Найбільш оптимально наявність декількох параметрів перевірки в одному пристрої (наприклад, як в моделях детекторів валют PRO 12PM LED, PRO 12LPM LED, PRO 16LPM LED). За допомогою подібної версії пристрою можна додатково перевіряти банкнот, що викликають сумніви в своїй справжності.