Часто задаваемые вопросы про Кулери до процесорів

 • ✅ Какие самые популярные товары в категории Кулери до процесорів в 2020 году ❓

  🔝 ТОП-3 самых популярных товаров из категории Кулери до процесорів в магазине A-Techno
  • ✅ Какие самые дешевые товары в категории Кулери до процесорів ❓

   ☘️ Самые бюджетные позиции из категории Кулери до процесорів в интернет магазине A-Techno
   • ✅ Почему выбирают A-Techno❓

    • Огромнейший ассортимент
    • Только оригинальная и профессиональная техника
    • Постоянные Распродажа и скидки
    • Лучшая профессиональная техника и оборудование
    • Удобные способы оплаты и доставки
    Фільтриприховати/показати
    Спеціальні пропозиції
    Виробник
    AARDWOLF (5)
    AeroCool (12)
    Alseye (4)
    AMD (2)
    Antec (5)
    Arctic (40)
    ARDWOLF (5)
    Argus (4)
    ASUS (12)
    Cooler Master (48)
    Cooling Baby (8)
    CORSAIR (4)
    Cougar (3)
    Deepcool (60)
    Dell (8)
    ENERMAX (18)
    Fractal Design (3)
    GAMEMAX (7)
    GIGABYTE (5)
    ID-Cooling (48)
    LC POWER (5)
    MSI (2)
    Noctua (18)
    NZXT (10)
    SCYTHE (5)
    Silver Stone (7)
    Spire (1)
    Supermicro (14)
    Thermalright (20)
    ThermalTake (31)
    TITAN (18)
    Vinga (16)
    Xilence (23)
    Zalman (13)
    Показати ще
    Под сокеты
    Диаметр вентиляторов
    Тип системы охлаждения
    Для процессоров
    Подсветка
    Система подшипников
    Материал радиатора
    Количество радиаторов
    Количество вентиляторов
    Улучшения втулочной системы
    Ціна
    Сортувати:
    heart libra
    Кулер для процессора ASUS ROG-RYUJIN-360 - Фото
    Кулер для процессора ASUS ROG-RYUJIN-360
    Код товару: AT291920 В наявності
    Для процессоров - INTEL, AMD, под сокет - 2011-3, 1151, AM4, 2066, TR4, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, тип системы охлаждения - жидкостное охлаждение, материал радиатора - алюминий + медь, диаметр вентиляторов - 120 мм, максимальная скорость вращения вентиляторов - 2000 об/мин ± 10%, система подшипников - FDB Bearing (гидродинамический), уровень шума - 29.7 dB, разъемы питания - 4-pin, подсветка - нет, *Крепление AMD TR4 поставляется вместе с процессором AMD Threadripper,
    Для процессоров - INTEL, AMD, под сокет - 2011-3, 1151, AM4, 2066, TR4, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, тип системы охлаждения - жидкостное охлаждение, материал радиатора - алюминий + медь, диаметр вентиляторов - 120 мм, максимальная скорость вращения вентиляторов - 2000 об/мин ± 10%, система подшипников - FDB Bearing (гидродинамический), уровень шума - 29.7 dB, разъемы питания - 4-pin, подсветка - нет, *Крепление AMD TR4 поставляется вместе с процессором AMD Threadripper,
    7 266 грн
    Купити

    Охолодження для процесора - запорука бездоганної роботи


    Процесор комп'ютера являє собою пристрій для обробки програмного коду і визначення основних функцій по обробці інформації. Процесорний кулер повинен відповідати обсягу потужності центральної схеми комп'ютера і характеризуватися більшою віддачею тепла, купити такий рекомендується, якщо на процесор покладається велике навантаження (тривимірні ігри, оброблення фотографій, відеороликів та іншого контенту). Кулер до процесора персонального комп'ютера офісу, задіяного для оброблення документації та відповідних графіків, буде потрібно з маленькою або помірною ефективністю роботи. Виходячи з цього, купити баштовий кулер для процесора офісного ПК не є раціональним рішенням, адже ЦП не стане працювати більш продуктивно. Раптове нагрівання тіла процесора може бути викликано автоматичним підняттям частоти роботи через можливість ЦП здійснювати таку дію в той момент, коли збільшується навантаження.


    Кулер для охолодження процесора - конструкція


    Кожен вид таких пристроїв орієнтується на певні умови експлуатації ПК. Тривалі дослідження виробників привели охолодження для процесора комп'ютера до трьох типів конструкції, яке можна купити в спеціалізованих магазинах:

    • Класичною - найчастіше використовується для ПК офісу або будинку (майданчик радіаторів має форму кола для процесорів Intel, квадрата - для AMD);
    • Top-Flow - пластинчастий масивний охолоджувач для комп'ютера, що експлуатує для ігор і домашніх потреб;
    • Баштовий - найефективніший (потік повітря спрямовується на радіатор по довжині материнської плати) і дорогий варіант.

    Вартість кулера для охолодження обумовлюється потужністю процесора. Зменшення продуктивності ПК може статися внаслідок виходу температури з робочого діапазону. Оптимальним в стані простою є підвищення до 45 ° С, в робочому - до 65 ° С. Датчики процесора з вельми збільшеною температурою свідчать про наявні проблеми з системою охолодження. Для запобігання поломки комп'ютера при досягненні 95 ° С рекомендується купити охолодження для процесора. Причиною перегрівання може являти собою пил, забівшаяся в радіаторі, а також пересихання термопасти між радіатором і ЦП. Кулери для процесорів виробляються з алюмінієвими або мідними трубками. Перші моделі є прекрасним бюджетним вибором для комп'ютерів офісу. Безліч радіаторів для ПК виробляються з алюмінію, але ефективне охолодження на процесор також залежить від конструктивних особливостей і типів вентиляторів. Кулер на більш потужний процесор, оснащений мідними трубками в алюмінієвій конструкції, рекомендується придбати для ігрових комп'ютерів, ціна такого охолоджувача трохи вище, ніж з алюмінієвими елементами конструкції.


    Конструктивні вимоги по теплоотводу


    Потужний процесор з декількома ядрами може збільшувати виділення тепла, заявлене виробником через високу навантаження. Кулер охолодження для процесора можна купити з потужністю 95 Вт, ціна такого пристрою досить бюджетна, але гарантоване охолоджування не перевищуватиме 65 Вт. Тому бажано мати запас щодо відведення теплової потужності не менше ніж 30%. Для ПК, які використовуються в офісі або домашніх умовах, кулери виготовляються з резервом по теплоотводу, але в разі великого розгону слід мати запас потужності в 50%.

    Купити індивідуально відповідний якісний кулер для процесора в Україні можливо в магазині А-Техно (Україна, Київ) з ​​доставкою в такі міста, як Харків, Запоріжжя, Дніпро і багато інших. На сайті А-Техно можна ознайомитися з широким асортиментом комплектуючих комп'ютера, побутової техніки, обладнання для торгівлі та інших товарів.