Ламінатор для офісу, школи чи дому — що потрібно знати.
Часто задаваемые вопросы
  • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

    ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

  • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

    🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

  • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

    💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

  • ⌛️ Какой у вас график работы?

    ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

26.04.2019

Ламінування документів і фотографій - це сучасний і ефективний спосіб продовжити термін служби документа або зберегти фотографію.
Вибір ламінатора варто здійснювати відштовхуючись від певних параметрів. Розглянемо основні особливості ламінаторів в форматі питання-відповідь.

 

На що впливає максимальна щільність ламінованої плівки.

 

Щільність плівки (правильніше товщина плівки, так як одиниця вимірювання - мікрони) визначає наскільки жорстким буде заламінований матеріал. Відповідно, чим товще плівка, тим складніше гнеться матеріал. Захист від зовнішнього середовища - пилу, вологи, бруду, жиру і подряпин однаково ефективна незалежно від товщини плівки. Тому, якщо потрібно просто захистити документ від зовнішнього впливу - товщина плівки підійде будь-яка, якщо потрібно додати жорсткості матеріалу - тоді є сенс вибирати ламінації з більшою товщиною.


Ламінатор з яким діапазоном плівок краще підійде для шкіл, дитсадків або офісів.

 

Основні завдання, які можуть виникнути для ламінування в школах або навчальних закладах - ламінація пізнавальних і навчальних матеріалів, карток. Також поширені матеріали для ламінування - графіки роботи, грамоти та сертифікати, вивіски і оголошення. Цілком достатнім є ламінатори з діапазоном ламінованих плівок від 60 (75) мікрон і до 125 мікрон. (Наприклад, моделі Agent LM-A4 125 Silver, lamiMark Senator 230, ламінатор OL-300). Моделі з діапазоном плівок 60 (75) -250 мікрон також можна використовувати для будь-яких завдань.

 

Чи може ламінатор перегріватися і чи треба робити перерву.

 

Будь ламинатор використовує терморегялтор для підтримки температури. Вимог щодо часу роботи або обмежень у ламінаторів немає. В цілому, бюджетні ламінатори можна помірно експлуатувати, що чи не позначиться негативно на його роботі. Практично у будь-якої моделі передбачений захист від перегріву, що також захистить від можливих поломок.

 

Чи можна обпектися доторкнувшись до ламінатора.

 

Діапазон температур в ламінаторах в залежності від моделі коливається від 120 до 180 градусів. Це температура до якої нагріваються самі вали ламінатора. Температура корпусу ламінатора нагрівається найчастіше до 55-60 градусів. Отримати опік, доторкнувшись до ламінатора неможливо, проте неприємні відчуття можуть бути при тривалому контакті з поверхнею ламінатора над валами.

 

 

Чи можна ламінатором формату А3 ламінувати формат А4 або менше.

 

 


Часом виникає питання про можливість ламінаторів більшого формату ламінувати матеріали меншого формату. У будь-якої моделі ламінатора вказується максимальний формат або ширина ламінування. Таким чином на ламинаторе формату А3 можна легко ламінувати будь-який інший менший формат, навіть візитки або зовсім крихітні матеріали. Нагрівання валів проводиться по всій їх ширині, тому навіть немає необхідно подавати матеріал по центру.

 



Що таке фольгування і для чого воно потрібне в ламінаторі.

 



Фольгування призначене для нанесення спеціально фольги на ділянки документа, де нанесено зображення або текст лазерним принтером. Для дійсно правильного і якісного фольгирования необхідна температура валів не нижче 180 градусів (наприклад, моделі Agent LM-A4 250 MD, ламінатор OL-500). При більш низькій температурі фольга НЕ буде повноцінно взаємодіяти з тонером. Тому, при виборі ламінатора з даною технологією варто звертати увагу на максимальну температуру.

Фольгування використовують найчастіше для:

  •     виділення написів на грамотах, сертифікатах
  •     оформлення запрошень на весілля або день народження
  •     виготовлення листівок або календарів і багато іншого.


Для шкіл та офісів дана технологія є необов'язковим.