Ноутбук чи ПК?
Часто задаваемые вопросы
  • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

    ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

  • ⌛️ Какой у вас график работы?

    ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

  • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

    🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

  • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

    💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

15.07.2010

Навіщо купувати ноутбук?





Рішення про покупку ноутбука вимагає виразної і дохідливій аргументації. Причому аргументація ця найчастіше потрібна не стільки самому потенційному покупцеві ноутбука, прекрасно розуміє, чому і для чого йому потрібен ноутбук, скільки його оточення - батькам, дружині і іншим домашнім, які зазвичай не зовсім розуміють, чому саме обумовлена ​​необхідність виділити тисячу-півтори доларів з сімейного бюджету.



Перш за все, ноутбук дасть можливість набагато ефективніше використовувати свої ресурси. Найбільш очевидна і найбільш значима при використанні ноутбука економія часу, але це не єдиний плюс. Купівля ноутбука дає можливість заощадити місце в квартирі і офісі, а також нерви і багато іншого.



Ноутбук дає додаткові, недоступні десктопу, можливості економії часу. Наприклад, ви планували провести за комп'ютером ще годинку-другу пізно ввечері, а ваші домашні вже хочуть спати. І не важливо, зайняті ви справою або розвагами: працюєте з документами або займаєтеся інтернет-серфінгом, дивіться фільм або граєте, спілкуєтеся в чаті або використовуєте пошукову систему. Суть одна: сьогодні у вас є вільні годину-півтори, а завтра вам цього часу буде катастрофічно не вистачати! При наявності настільного ПК конфлікт неминучий: рідко у кого є кабінет або окрема кімната, де можна сидіти перед монітором і стукати по клавіатурі вночі, нікому не заважаючи. А власник ноутбука без особливих проблем може розташуватися зі своїм комп'ютером на кухні, на лоджії і в інших місцях квартири або навіть вийти на вулицю (в теплу пору року, зрозуміло) і спокійно продовжувати розпочате, не доставляючи незручностей домашнім. Ранній вечір, наприклад, тепер можна провести з дітьми, поки вони не сплять, а потім, коли молодші члени сім'ї заснуть, спокійно "сісти" за ноутбук і попрацювати (або пограти) там, де світло і стукіт по клавішах не заважають нічийому відпочинку.

В результаті тут ми виграємо час, там - півтора, і за місяць набігає день-другий для активного життя - для поїздок за місто, для занять спортом, для зустрічей з друзями і для багато чого іншого, що знаходиться за межами комп'ютерного світу!



Але життя сучасної людини не зводиться до перебування вдома і в офісі: ми часто вирушаємо у відрядження, виконуємо роботу на території замовника, подорожуємо, влітку проводимо час на природі, живемо на дачі ... Але комп'ютер все одно необхідний в кожній з перерахованих ситуацій: в одних - для ефективної роботи, в інших - для звичного спілкування, дозвілля, творчості.



Очевидно, що настільний ПК неможливо постійно носити з собою. Та й для автономної роботи він - на жаль - не пристосований. А ось ноутбук, який неважко покласти в сумку, дозволить в будь-який час і в будь-якому місці (навіть при відсутності електророзетки) і пошту перевірити, і фільм подивитися, і з документами попрацювати, якщо виникне необхідність. Крім того, вирушаючи у відрядження або на переговори в офіс клієнта, щасливий володар ноутбука завжди буде мати під рукою робоче середовище з необхідними документами, програмами, настройками і засобами доступу до корпоративних ресурсів: додатків, даних і т.д.



У ряді випадків ноутбук відкриває нові можливості для творчості. Наприклад, він буде прекрасною підмогою для активно знімають цифрової фото- або відеокамерою - як професіоналів, так і любителів. Перш за все, ноутбук є відмінним мобільним сховищем даних. Карти пам'яті, на яку камера записує файли, вистачає на сотню фотознімків з максимальною роздільною здатністю або півгодини відео хорошої якості, котрого більш ніж достатньо в межах квартири, але занадто мало у відпустці або "на пленері", звідки фотографи традиційно привозять сотні знімків, а оператори- любителі - багато годин відеозаписів. Варто відзначити, що, як показує практика, збільшення обсягів нових карт пам'яті виявляється "скомпенсировано": розміри сенсора ростуть, відповідно, збільшується і обсяг створюваних камерами файлів. Купувати кілька карт пам'яті нерентабельно, так як їх вартість досить висока. Спеціалізовані пристрої зберігання даних теж недешеві. До того ж можливості ноутбука не зводяться до зберігання та переносу файлів: на ньому доступний і перегляд, і обробка фотоматеріалу; безпосередньо з нього можна викласти нові фото на домашню сторінку, переслати друзям, опублікувати на фотосайтах, записати на компакт-диск ...



Користувачі, які розуміють створювані ноутбуками переваги, вже давно почали уважно до них придивлятися. Придивлятися є до чого - зараз вибір ноутбуків величезний як ніколи раніше.

 

nout

 

Чим ноутбук краще ПК





У наш час для успішного навчання, кар'єри особливо важлива швидкість прийняття рішень. Маючи під рукою ноутбук, Ви завжди зможете перебувати в центрі подій. Все більше російських користувачів, набуваючи ноутбук, роблять вибір на користь зручності і мобільності. І вже не секрет, що динаміка ринку ноутбуків помітно перевищує ринок ПК. У цій статті ми детально розповімо про переваги сучасних ноутбуків перед звичайними ПК.



Мобільність - це модне слово застосовується у багатьох відношеннях. Для сучасних бізнесменів та інших активних людей "мобільність" стала своєрідною життєвою філософією. При цьому, це поняття можна трактувати не тільки в "службовому" сенсі. Ноутбук поступово стає нашим супутником на відпочинку і в подорожі. В найпотаємніших туристських куточках все частіше можна бачити приїжджих з невеликою сумкою в руках. Туристи фотографують Червону площу, Ейфелеву Вежу, Статую Свободи і тут же, в найближчому кафе, дивляться отримані фото на екранах своїх ноутбуків.

Говорячи про мобільність, варто сказати і про бездротового зв'язку. У регіонах Росії бездротові мережі поки не сильно розвинені, але в великих містах Росії, а вже тим більше Європи, переваги Wi-Fi зв'язку оцінили вже багато. Використовуючи цей вид зв'язку, Ви зможете вільно переміщатися з ноутбуком, не будучи "прикутою" до конкретного місця. Такі технології дають можливість розгортання мережі будь-якої складності. Наприклад, ви можете прийти зі своїм ноутбуком на роботу, перекинути на нього важливу офісну інформацію (не обтяжуючи себе роботою по перенесенні і підключенню довгих і заплутаних проводів) і так само просто можна передати дані з ноутбука, наприклад, на домашній комп'ютер.



Портативність - ще одне з головних переваг ноутбука перед звичайним комп'ютером. Ще два-три роки тому вважалося, що ноутбук в першу чергу необхідний людям мобільних професій, причому як доповнення до основного комп'ютера. Сьогодні ситуація змінилася і ноутбуків віддають перевагу багато, кому в будинку потрібен хороший продуктивний комп'ютер. Сьогодні особливу увагу приділимо надпортативний ноутбуків як наочним "демонстрантам" портативності.

Надпортативні ноутбуки відрізняються малою вагою і малими габаритами. Розмір екрану такого ноутбука зазвичай невеликий 9-12 дюймів. Оскільки важливим фактором, що визначає габаритні розміри, є клавіатура, розмір її клавіш може бути дещо зменшений (наприклад, 18 міліметрів замість 19 стандартних). Такий ноутбук ідеальний для відряджень, проте для повсякденного робочого використання може бути не дуже зручний через малого розміру екрану і клавіатури. Втім, для багатьох завдань досить екрану невеликого розміру. Надпортативний ноутбук відноситься до розряду тих речей, за якими майбутні партнери можуть скласти враження про компанію (як і одяг, і автомобіль торгового представника). Такий ноутбук умовно вважається атрибутом керівників і фахівців високого класу. Таким чином, часто краще мати під рукою невеликий півторакілограмових ноутбук, ніж думати про габаритної настільної системі.



Цілісність - під цим визначенням розуміється так звана "фірмова збірка". Навіть найдешевший ноутбук є фірмовим продуктом через унікальність його комплектуючих. Існує думка, що ноутбук в малому ступені піддається апгрейду. Однак передбачається, що користувач набуває ноутбук для вирішення таких завдань, які не вимагають, наприклад, підключення додаткових PQ-пристроїв, а в іншому апгрейд ноутбука не надто потрібна, і в той же час можливий. Так, жорсткі диски "ноутбучного" форм-фактора вже настільки поширені, що їх іноді навіть використовують в компактних десктопах. Модулі пам'яті в ноутбуки встановлюються в разі потреби так само легко, як модулі пам'яті в звичайні ПК, і коштують при цьому лише трохи дорожче. Нові процесори для десктопів зараз навіть якщо і сумісні по роз'єму зі старими, повністю розкривають свої можливості тільки з новими ж системними платами. Залишається видеоконтроллер головний компонент, апгрейд якого в ноутбуці неможливий, а на робочому столі дуже навіть. Однак максимум можливого з видеоконтроллеров сьогодні здатні вичавити хіба що ігрові програми, які на робочому комп'ютері не потрібні.

Можливо в нашій країні проходить час, коли користувачі хотіли "копатися" в своїх комп'ютерах і вручну модернізувати їх. Зараз покупці все більше хочуть купувати "готовий" комп'ютер для вирішення конкретних завдань. У цьому сенсі, ноутбук підходить якнайкраще.

komp

A-Techno NEWS