У моді нетбуки
Часто задаваемые вопросы
  • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

    🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

  • ⌛️ Какой у вас график работы?

    ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

  • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

    💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

  • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

    ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

16.07.2010

Нетбуки з'явилися на ринку порівняно недавно, а мало-мальськи серйозне поширення набули і зовсім всього пару років тому. Саме тому чимало користувачів до цих пір вважають, що нетбук - це просто мініатюрна версія ноутбука. Деякі не дуже чесні продавці готові підтримати в них цю думку, щоб продати товар. Результат - обдурені очікування і відверте невдоволення покупкою.

Що ж являє собою нетбук?




Нетбук є портативний ноутбук для роботи в мережі і запуску офісних додатків. Усе. Для більш серйозних речей - роботи з комп'ютерною графікою, медійними додатками або програмування нетбук малопридатний - не вистачає продуктивності, та й розглянути якісь деталі на мініатюрному екрані досить складно.



Як з'явилися нетбуки.





Кілька років тому виробники комп'ютерної з подачі громадських організацій та власних маркетологів почали розробку надбюджетний ноутбука для дітей, що живуть в економічно нерозвинених країнах. Перед виробниками стояло завдання створити пристрій, роздрібна ціна якого не перевищувала б 100 доларів. На жаль, завдання виявилося нездійсненним: більш-менш працездатний гаджет в кінцевому підсумку коштував близько 180. Крім того, економічно нерозвинені країни проявили до новинки не надто великий інтерес. Втім, виробники не особливо турбувалися, оскільки дуже швидко з'ясувалося, що цілком благополучні з економічної точки зору європейці і американці готові платити за нетбуки набагато більше. Є попит - є пропозиція: конкуренція на ринку нетбуків, що продаються за ціною від 300 до 600 доларів, сьогодні цілком порівнянна з конкуренцією на ринку звичайних ноутбуків.

netbuki

 

Навіщо потрібен нетбук?





Людині, який більшу частину часу проводить вдома або в офісі, нетбук практично не потрібен, оскільки його функціональність непорівнянна з функціональністю звичайного ноутбука або десктопного комп'ютера. Нетбук потрібен тим, хто в силу різних причин часто буває в роз'їздах і змушений працювати в місцях, де немає доступу до стаціонарного електрики і Інтернету. В цьому випадку нетбук незамінний: завдяки низькому енергоспоживанню і вбудованому мережевого обладнання він стає чудовою альтернативою смартфону або звичайного ноутбука. Включивши нетбук, ви можете користуватися інтерфейсами LAN, WiFi і Bluetooth в будь-якому місці, одночасно працюючи з офісними програмами. Деякі веб-програмісти ставлять на нетбук зв'язку Apache + PHP + MySQL і успішно працюють, не відчуваючи дискомфорту.

Як же вибрати ноутбук?




Існує ряд істотних критеріїв, які слід враховувати при виборі ноутбука. Нижче ми розповімо про основні і постараємося пояснити, чому вони важливі.

Розмір



З одного боку, габарити нетбука повинні бути мінімальними - пристрій все ж переносне. З іншого, вони все ж лімітовані розмірами екрану і частково клавіатури. Як показала практика, працювати на нетбуках з діагоналлю менше 10,1 дюйма протягом більш-менш тривалого часу незручно. Такі машини можна використовувати як записник чи дорожнього розважального центру. Дванадцятидюймові нетбуки в більшості своїй мають досить високий рівень енергоспоживання, що позначається на автономності розробника. Резюме - 10,1 буде оптимальним варіантом.



Мат або глянець?





При яскравому денному освітленні робота на нетбуці з глянцевим покриттям екрану буває вкрай некомфортною через відблисків. Нерідко доходить до того, що користувач не бачить нічого, крім власного відображення. У моделях з матовим екраном такої проблеми немає. Існують також екрани з так званим покриттям антивідблиску - в ряді випадків воно дійсно допомагає.



Накопичувач





Сьогодні у продажу можна зустріти два типи накопичувачів для нетбуків - твердотільні SSD (простіше кажучи - флешка) і жорсткі диски HDD. Твердотільні накопичувачі мають відносно невеликий обсяг пам'яті - до 64 гігабайт: крім того, заміна накопичувача великим є вельми непросте завдання. До переваг нетбуків з флешкою ​​відносять набагато більш високу надійність і стійкість до ударів - зрушуватися в твердотільному накопичувачі практично нічому. Слід також взяти до уваги, що енергоспоживання SSD сміховинно, чого не скажеш про жорсткому диску. До речі, жорсткі диски не тільки споживають багато енергії - вони досить чутливі до ударів і струсів, що є серйозним недоліком для дорожньої техніки. Зате жорсткі диски мають набагато більше дисковий простір, якого завжди не вистачає і легко замінюються. Вибір, зрозуміло, за вами: однак на нашу думку оптимальним варіантом буде нетбук з SSD і зовнішній диск на додачу.



Енергоспоживання і ємність акумуляторів





Дуже критичні параметри, що визначають час автономної роботи в мережі. Як правило, виробники продавці схильні сильно завищувати цей показник, заміряючи його в ідеальних умовах або просто сильно прикрашаючи дійсність. Разом тим штатний портативний ноутбук Asus EEE PC 901 насправді здатний пропрацювати п'ять годин від однієї зарядки акумулятора, а деякі інші нетбуки іноді витримували і більше. Якщо вам необхідно більше часу автономної роботи - зверніть увагу на моделі з невеликою діагоналлю екрану і твердотілим диском - вони в рази економічніше, ніж їх більш просунуті в технічному плані побратими.

ASUS EEE PC 900 AX

 

Нетбук ASUS EEEPC 900AX

Фактично не потребує представлення - одна із самих практичних моделей, фактично культовий нетбук. Має дуже маленький екран - всього 8,9 дюйма, однак це компенсується мінімальним енергоспоживанням. Накопичувач жорсткий диск на 160 гігабайт. На жаль, на сайті Ельдорадо не вказано, який акумулятор йде в комплекті, бо в продажу є комплекти з акумуляторами на 4400 і 6600 mAh. Другий варіант дозволить користувачеві працювати годин 5, перший близько 3 (насправді тривалість може бути і в півтора рази більше - це залежить від того, що ви з ним робите). Цей момент рекомендується уточнити безпосередньо у наших менеджерів.

  

SAMSUNG NP-N150-JA01RU

Нетбук SAMSUNG NP-N150-JA01RU

Модель має десятидюймовий матовий екран, процесор з тактовою частотою 1,66 гігагерц і жорсткий диск на 250 гігабайт. Пам'яті на борту 1Гб: з урахуванням того, що в комплекті з машиною йде Windows 7, таке рішення видається сумнівним. Втім, якщо не брати до уваги дивного з технічної і цілком зрозумілого з маркетингової точки зору вибору операційної системи, нетбук хороший. Що ж стосується ОС, то після настройки і видалення всього зайвого нетбук стає досить швидким.

LENOVO IDEAPAD S12-1N 59-028632

 

Нетбук LENOVO IDEAPAD S12-1N 59-028632

Lenovo. Пропонований портативний ноутбук Lenovo теж непоганий - в усякому разі дванадцятидюймовий екран радує якістю картинки, а сама машина - продуктивністю і хорошою ергономікою. Конфігурація більш-менш стандартна: Intel Atom N270 з тактовою частотою 1,6 гГц, 1Гб оперативної пам'яті жорсткий диск об'ємом 160 Гб. Виділяється тільки графічна підсистема на базі nVidia Ion: на відміну від більшості графічним підсистем нетбуків, ця має дуже пристойну продуктивність і може впоратися навіть з відносно новими ігровими додатками. Зворотною стороною використання потужної вбудованої відеокарти є високе енергоспоживання, яке зводить гідності нетбука практично до нуля.

 

SONY VAIO VPCX11Z1R/X

 

Нетбук SONY VAIO VPCX11Z1R / X

Як і будь-який інший продукт виходить під маркою Sony Vaio, VPCX11Z1R / X являє собою дуже якісний виріб за дуже високою ціною. Судіть самі: інженери Sony помістили в композитний корпус одіннадцатідюймовим матрицю з матовим екраном, одну з найбільш високопродуктивних модифікацій процесора Intel Atom, 2 Гб RAM, найпотужнішу видеоподсистему з 760 Мб пам'яті на борту і масу вбудованого обладнання. До цього слід додати дуже ємний акумулятор, який забезпечує близько 5 ... 7 годин автономної роботи.



P.S. Всі консультації Ви можете отримати у наших менеджерів!