Ноутбуки Acer Timeline: настав час працювати по 8 годин
Часто задаваемые вопросы
  • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

    🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

  • ⌛️ Какой у вас график работы?

    ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

  • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

    ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

  • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

    💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

23.11.2009

Проблема підвищення часу автономної роботи ноутбука стояла перед інженерами з моменту появи портативних комп'ютерів. Підходів до вирішення цієї проблеми завжди було три. Перший - зниження енергоспоживання «начинки». Другий - установка більш ємних (і, відповідно, важких) акумуляторів в ноутбуки. Третій - дослідження нових методів отримання та зберігання енергії.
Ноутбуки Acer Timeline: настав час працювати по 8 годин


Трохи теорії по ноутбуках Acer Timeline



Проблема підвищення часу автономної роботи стояла перед інженерами ноутбуків Acer з моменту появи портативних комп'ютерів. Підходів до вирішення цієї проблеми завжди було три. Перший - зниження енергоспоживання «начинки». Другий - установка більш ємних (і, відповідно, важких) акумуляторів в ноутбуки. Третій - дослідження нових методів отримання та зберігання енергії.

Найперспективніший метод, звичайно, це нові джерела енергії. Однак розробки поки йдуть повільно. Навіть паливні комірки все ще залишаються на рівні дослідних зразків. Але роботи ведуться і, може бути, років через 20 ми побачимо ноутбуки, що працюють на одному джерелі енергії протягом всього часу життєвого циклу, тобто кілька років. Що це буде, нове паливо, енергія атома або щось ще - одного разу скажуть вчені.


Ноутбуки Acer Timeline відрізняються тонким корпусом.

Установка акумуляторів підвищеної ємності - напівзахід. Нічого не потрібно винаходити, потрібно просто випустити акумулятори з більшою кількістю осередків. Так, ноутбук зможе працювати і 8, і 10 і 12 годин. Ось тільки кому він буде потрібен з значно збільшеним вагою? Та й вартість акумуляторів велика.

Тому єдиним реальним способом підвищення часу автономної роботи залишається зниження енергоспоживання компонент. І з цією проблемою зараз б'ються інженери провідних розробників напівпровідників - Intel, AMD, nVidia і ін. І цей метод приносить свої плоди. «Начинка» стає продуктивніше, споживаючи при цьому менше енергії. Співвідношення продуктивності до споживання енергії зростає.

Acer Timeline.

Оскільки про начинку ми вже сказали майже все, почати варто з дизайну. Його компанія вирішила оновити. Нагадаємо, дизайн «домашніх» моделей звався GemStone, а дизайн рішень для бізнесу - Profile. Не можна сказати, що дизайн був невдалий, але за минулі роки він кілька приївся. Рішення його оновити вельми своєчасно.

Отже, давайте детально розглянемо моделі Timeline 3810, 4810 і 5810. Моделі відрізняються один від одного розміром діагоналі. У молодшій вона становить 13,3 ", у середній це 14", у старшій - 15,6 ". Молодші моделі (3810) не оснащуються DVD-дисководом.




Розташування портів зліва

Кілька слів про начинку. Як процесор майже у всіх моделях використаний Core 2 Duo SU9400 (1,4 ГГц). Лише в наймолодших комплектаціях 3810 і 4810 застосований Celeron 723 (1,2 ГГц). Залежно від комплектації використовується або інтегрована відеокарта, або Radeon 4330 (LP). Причини використання рішення AMD (ATI) представник Acer пояснив питаннями енергоефективності.

У всіх моделях, незалежно від діагоналі, використовуються матриці з роздільною здатністю 1366 на 768 точок. Відеокарта відмінно справляється з відео формату HD720. Втім, на моделі з діагоналлю екрана 15,6 "можна було встановити матрицю більш високого дозволу.




Acer Timeline: розташування портів праворуч

Зовні моделі дуже схожі один на одного. Всі вони досить тонкі. Алюмінієва кришка чимось нагадує ноутбки Sony. Взагалі, зовнішність у ноутбуків досить сувора. Крім стильної зовнішності дуже порадувало якість збірки і клавіатура. Якщо про якість збірки, коли воно на рівні, сказати нічого, то ось клавіатура заслуговує окремого упомянанія.

Тачпад також змінився, тепер він підтримує мультитач. Ця функція поки що не настільки опрацьована, як у Apple. Втім, для масштабувати використовувати цю функцію дуже зручно.

Раніше Acer не використала клавіатур з проміжками між кнопками. А в серії Timeline застосовується саме така. Проміжки між клавішами значно знижують кількість помилок, недарма Sony і Apple використовують такі ж клавіатури. Однак, в Timeline застосовується клавіатура дещо інший конструкції. Кнопки не виступають з корпусу, але сама поверхня клавіш така ж плоска. Тактильні відчуття від натискання клавіш хороші, набирати великі тексти на такій клавіатурі цілком зручно.


Всі моделі оснащені гигабитной мережевою картою

Перейдемо до розташування портів. У нас в редакції була модель 3810, але в цілому відмінності не особливо значітиельни. Зліва розташовані: мікрофонний вхід, вихід на навушники, порт USB, D-Sub, а також гніздо підключення живлення. Праворуч - картрідер, HDMI, ще пара USB, гніздо мережевої карти (Gigabit Ethernet), а також гніздо кріплення замка безпеки.

Над клавіатурою розташовані зручні сенсорні кнопки. Тут, в числі інших, розташована кнопка включення режиму енергозаощадження, який варто використовувати, якщо ви збираєтеся обходитися без підзарядки максимально можливий час. Бездротові інтерфейси також включаються з сенсорних кнопок.

Тестування Acer Timeline



Звичайно, при тестуванні серії Timeline найбільше нас цікавив час автономної роботи. Саме з цього тесту ми і почали. Як завжди, вимірювання проводолись за допомогою програми Battery Eater. У цій раз були обрані 2 режими: класичний і читацький. Для класичного тесту ми встановили рівень підсвічування на 50% і включили збалансований режим енергоспоживання. Отриманий результат - 5 годин, 30 хвилин. Для читацького тесту ви знизили яскравість подсведкі до мінімуму і включили режим максимальної економії енергії. Отриманий результат - 8 годин, 53 хвилини.



Ноутбуки Acer Timeline: тонкі і стильні

Крім цього, ми протестували ноутбук і в синтетичних пакетах 3DMark`06 і PCMark`05. Нами були отримані наступні результати:

  • PCMark`05 - 3790 балів;
  • 3DMark`06 - 671 бал.




Результат цілком передбачуваний. Для офісної роботи, перегляду фільмів, невимогливих ігор і відтворення всіх "красивостей" Vista цього більш ніж достатньо.


Висновок



Нам сподобалася нова лінійка ноутбуків від Acer. До їх достоїнств варто віднести:

  • Тривалий час автономної роботи;
  • Вдалий оновлений дизайн;
  • Зручність використання клавіатури.