Часто задаваемые вопросы
 • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

  ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

 • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

  💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

 • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

  🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

 • ⌛️ Какой у вас график работы?

  ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

Для придбання вподобаного Вам товару, Ви можете оформити замовлення прямо зараз на нашому сайті через систему Інтернет-замовлень, обравши найбільш зручний для
себе спосіб оплати і доставки. Це дуже просто і займе не більше 5 хвилин Вашого часу.

Існує три способи оплати:

1. За безготівковим розрахунком - для юридичних осіб.

2. Банківским переказом - оплата по квитанції або переказ грошей на пластикову картку через найближче відділення банку.

3. Оплата на місці (В офісі або кур'єру після доставки). Так само у нас в офісі є посттермінал для оплати за допомогою пластикової картки.

   При будь-якому способі оплати Ви отримуєте всі передбачені законодавством документи (накладні, чеки, гарантійний талон, і т.д.).

Способи отримання товару:

 • Доставка по Києву. Виконується нашими кур'єрами протягом 24 годин, вартість доставки складає 60 грн.

Точний час і місце доставки узгоджується з менеджером. (Звертаємо Вашу увагу на те, що кур'єри не здійснюють підключення, перевірку, інсталяцію, установку
або настройку техніки. Завдання кур'єра - швидко і своєчасно доставити товар Замовнику).

У стандартну вартість доставки важкого і великогабаритного товару (холодильник, пральна машина і т.п.) входить доставка тільки до дверей під'їзду Замовника. 

Підйом Замовлення нашим кур'єром в квартиру (офіс і т.п.) оплачується додатково за наступним тарифом:

а) є ліфт в який Замовлення входить вільно, без зняття упаковки, - 30 грн незалежно від поверху;

б) ліфт в який Замовлення вільно не входить, необхідно зняття упаковки, - 50 грн незалежно від поверху;

в) відсутній ліфт або товар неможливо підняти за допомогою ліфта і підйом необхідно здійснювати вручну - 20 грн за кожен поверх.

 • Забрати товар з офісу компанії самостійно. (Схему проїзду в офіс і зручний для Вас маршрут дивіться в розділі контактної інформації).

 • Доставка Транспортними компаніями-перевізниками по Україні. При доставці транспортними компаніями, оплата за послуги транспортування здійснюється одержувачем на місці після перевірки цілісності вантажу з представником транспортної компанії.

 • Забрати товар з  почтомата ПриватБанка. Доставка товара в почтомати здійснюється Транспортними компаніями-перевізниками. При доставці транспортними компаніями в почтомати ПриватБанку, оплата за послуги транспортування здійснюється одержувачем на місці в банкоматі після перевірки цілісності вантажу.

        Доставка товару здійснюється у всі регіони України

        Транспортні компанії-перевізники вантажів по Україні


Вантаж передається представнику ТОВ "Нова Пошта"®. На наступний день або через два дні, в залежності від відстані між адресатами, Наш партнер отримує вантаж:
- у себе вдома, в офісі;
- або на складі представництва компанії «Нова Пошта» ® у Вас в місті!

- на склад замовнику.

Оплата послуг компанії перевізника здійснюється на момент отримання грузу.

Подивитися в яких містах є представництво і схема проїзду до офису та складу ТОВ "Нова Пошта"®

З 1998 року компанія "Автолюкс" розпочала діяльність з перевезення вантажів. Цей вид послуг став першою організованою системою в нашій країні. Нами обладнано 80 офісів в 54 містах України для відправлення та прийому вантажу у зручний для Вас час. Понад 130 вантажних машин марки Mitsubishi Canter щодня здійснюють перевезення вантажу по міста України. Великий дружний колектив, більш 2150 співробітників, щогодини турбується про сервіс перевезень.

Подивитися в яких містах є представницво і схема проезду до офісу та складу "Автолюкс"®

Головна превага, якою володіє компанія "Ін-Тайм" - швидка, якісна, своєчасна перевезення вантажів різного типу в зазначений пункт. Зауважте, при високому рівні вантажоперевезення, ціна на послуги залишається конкурентною.

На сьогоднішній день, автомобільні перевезення вантажів користуються величезним попитом серед споживачів транспортних послуг. Вартість перевезення вантажів значно економічніше, і це не останнє гідність, яке привертає Клієнтів у всеукраїнську транспортну компанію «Ін-Тайм» .Грузоперевозкі по Україні здійснюються відповідно до гнучкому запланованим маршрутом і під повним контролем над вантажем.

Саме ця формула дозволяє нам заявляти про себе, як про лідера, і гарантувати високий рівень послуг, незалежно від географії перевезення (Україна): будь-який вантаж буде доставлений вчасно, в тому ж стані, в якому був отриманий нашими фахівцями, в будь-якому напрямку перевезення - м.Київ, як столиця, або ж будь-який інший місто України, в який ми здійснюємо доставку вантажів.

Подивитися в яких містах є представництво і схема проїзду до офісу та складу "Ін-Тайм"®

Компанія "Гюнсел", яка була заснована в 1997, чітко відділяючи один від одного пасажирські та вантажні перевезення, задає нові революційні стандарти в сфері транспортних послуг. Для обслуговування клієнтів використовуються новітні моделі автотранспорту, які відповідають вимогам стандартів сучасних технологій.

З початку свого заснування метою компанії було забезпечити безпечне і комфортне перевезення пасажирів; а в вантажних перевезеннях - постійно розширюючись завдяки постійним інвестиціям, створити мережу, яка охоплювала б всю країну.

Компанія "Гюнсел"грунтуючись на принципі «Нам довіряють», зараз продовжує бути лідером на ринку транспортних послуг і надає обслуговування високої якості, що буде робити і в майбутньому.

 Подивитися в яких містах є представництво і схема проїзду до офісу та складу "Гюнсел"

Більше 9 років здійснюємо доставку вантажів (багажу) по Україні автомобільним транспортом. мережа компанії "ДЕЛІВЕРІ" нараховує 68 представництв в містах України і постійно розширюється.

Ми знаходимося в числі лідерів на ринку послуг термінової доставки вантажів (багажу)! 

 • Найнижчі ціни на термінову доставку вантажів - від 0,45 грн. за 1 кг. і від 120,00 грн. за 1 м3;
 • Окрема знижена ціна на доставку автомобільних коліс і дисків;
 • Окрема тарифна сітка на доставку палетованих вантажу;
 • Гнучка система знижок;
 • Низькі ціни на адресну доставку і забір вантажу;
 • Працює система відстеження вантажу;
 • Страхування відповідальності за збереження вантажу - поширяться на всі вантажі;
 • На вашу вимогу - надання документального підтвердження отримання вантажу;
 • Для зареєстрованих на сайті клієнтів компанії - можливість отримувати інформацію про роботу з нашою компанією в електронному вигляді;
 • Нами розроблені чіткі правила здійснення перевезень вантажів - «Правила транспортного експедирування вантажів (багажу)», які описують всі аспекти надання послуг та взаємовідносин клієнтів компанії і перевізника (експедитора).
Подивитися в яких містах є представництво і схема проезду до офису та складу "ДЕЛІВЕРІ"