Часто задаваемые вопросы
 • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

  ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

 • ⌛️ Какой у вас график работы?

  ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

 • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

  🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

 • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

  💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

Невід'ємною складовою прокладки мереж є витратні матеріали та комплектуючі до них. На противагу активного мережевого обладнання, даний напрямок називається пасивним.

Опис продукції з розділу Пасивне мережеве обладнання

 • Мережеві кабелі відрізняються призначенням і типом захисту. Для уникнення можливих перешкод LAN-провід забезпечуються екрануванням (по суті це різного роду обмотки). Матеріал дроту впливає на швидкість передачі сигналу, а значить і на швидкість інтернету. Безкиснева мідна кручена пара вважається кращим рішенням, якщо вам потрібно купити кабель для інтернету в Києві, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті України. Така мідь має в своєму складі мінімум домішок, тому провідність краще. Маркування FTP означає виту пару загальної екранізації, проте з відсутністю окремої екранізації витків. Як екран використовується алюмінієва фольга. UTP кабель купити краще в тому випадку, якщо немає можливих електромагнітних перешкод на шляху прокладки комунікацій, адже тут немає екранованої оболонки. SFTP кабелі мають обгортку з фольги для кожного витка, тому ці версії вважаються більш захищеними ніж FTP. У більшості випадків SFTP краще звичайної моделі. У продажу є негорючі модифікації, що відрізняються підвищеною міцністю перед вогнем.
 • Шнури телефонні призначені для укладання лінії по землі, в шахтах, по повітрю. Відрізняються слабкою кручений парою і захисною оболонкою з полівінілхлориду. Сердечник захищений алюмінієвою фольгою, яка відсіває магнітне вплив. Купити телефонну бухту в Києві 100 метрів в бухті можна на нашому сайті.
 • Коннектори є свого роду сполучними інтерфейсами, між телефонними і мережевими шнурами і безпосередньо технікою. Версії типу RJ або «Register Jack» набули найбільшого поширення, оскільки саме вони передають дещо сигналів одночасно. Будь-пластиковий контакт складається з отвору, позолочених контактів, врізних ніжок і засувки. RJ45 - універсальний конектор для комп'ютерного, ігрового, периферійного використання. RJ11 - використовується переважно в телефонних лініях і старій техніці. BNC-конектори застосовуються в радіоелектронної сфері.
 • Ковпачки коннектора виконують роль чохлів для RJ45 конекторів і захищають від зовнішнього впливу вологи, сонячних променів. Ковпачок слід надіти на кабель перед тим, як розпустити провід для розміщення його в коннекторе. Далі ковпачок дуже легко надівається. Не варто нехтувати таким захистом, оскільки найменша крапля води може порушити якість інтернет-зв'язку.
 • Пасивне - це кабелі для з'єднання комп'ютерної техніки між собою. Пропускна здатність є важливою характеристикою патч-корду. Нормальним вважається мінімум 100 Мбіт / с, більш просунутим 1000 Мбіт / с, проте для реалізації останнього варіанту ваш провайдер повинен видавати гігабітний інтернет. Екранування пасивне дає захист від валяння різних магнітних перешкод. Це досягається за рахунок обмотки дроти фольгою. Купити патч-корд 20 або 15 метрів в Києві можна в нашому інтернет-магазині.
 • Розетки та короба. Без розеток комп'ютерна техніка за все було б у неактивному стані. Розетки живлять всю техніку в нашому домі, тому важливо правильно вибрати цей елемент. Розетки зовнішнього типу монтуються в стіну, тому нічого складного у виборі форм-фактора немає, вони всі однакові. Інша справа ступінь захисту корпусу від вологи, механічного впливу. Наприклад, розетка зі ступенем захисту IP20 захищена від попадання всередину предметів діаметром 12.5 мм і довжиною понад 80 мм. Однак цей стандарт показує, що пристрій незахищено від води, бризок, вогкості. Модифікації IP54 витримують вплив води і абсолютно спокійно монтуються на вулиці або в місцях підвищеної вологості. В цьому підрозділі ви зможете купити короб для кабелів в Києві. Короба покликані не тільки убезпечити провід від механічного пошкодження, а й «прилаштувати» комунікації до стін. П-подібні короба виготовляється з пластика, який з одного боку довговічний, в з іншого його вартість невисока.
 • Модулі Keystone дають можливість обжати дріт і приєднати до комп'ютерного обладнання. Щоб правильно вибрати Keystone RJ45 звертайте увагу на область застосування, яку ви можете подивитися в пошукових фільтрах або в картці товару. Купити Keystone RJ45 в Запоріжжі, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті України можна в нашому онлайн-магазині.

Як швидко доставлять ці мережеві аксесуари?

Отримати будь-який товар з даного переліку легко і просто. Досить або зателефонувати, або оформити заявку на сайті. При виникненні питань - кваліфіковані менеджери дадуть відповідь на всі запитання. Доставка здійснюється в будь-яке місто України - Київ, Одеса, Львів, Маріуполь, Харків, Дніпро, Запоріжжя. Замовлення приїде ретельно запакованим і перевіреним перед відправкою.