Часто задаваемые вопросы про Пластикові пломби універсальні

 • ✅ Какие самые популярные товары в категории Пластикові пломби універсальні в 2020 году ❓

  🔝 ТОП-3 самых популярных товаров из категории Пластикові пломби універсальні в магазине A-Techno
  • ✅ Какие самые дешевые товары в категории Пластикові пломби універсальні ❓

   ☘️ Самые бюджетные позиции из категории Пластикові пломби універсальні в интернет магазине A-Techno
   • ✅ Почему выбирают A-Techno❓

    • Огромнейший ассортимент
    • Только оригинальная и профессиональная техника
    • Постоянные Распродажа и скидки
    • Лучшая профессиональная техника и оборудование
    • Удобные способы оплаты и доставки
    Фільтриприховати/показати
    Спеціальні пропозиції
    Сортувати:

     Навіщо використовуються одноразові пломби?


     Дуже часто для збереження речей користуються пластмасовими пломбами. З їх допомогою можна зафіксувати розтин упаковки, тому вони незамінні при транспортуванні товарів.

     Ціна пластикових пломб - невисока, тому користуються ними часто. Для того, щоб їх встановлювати, не потрібні спеціальні навички або інструменти. Випускаються вони у величезному асортименті, вибирати підходящу модель слід, виходячи з призначення.


     Різновиди пластикових пломб


     Пломби використовуються в діяльності багатьох підприємств. Завдяки їм можна запобігти розкрадання і злодійство. Пломбувальні пристрої бувають:

     • Номерними. Така пластмасова пломба дозволяє опечатати будь-який об'єкт, але частіше за все вони застосовуються в тому випадку, якщо потрібно ведення суворого обліку. На ній є унікальний код, який дублюється в декількох місцях. Таким пристосуванням можна скористатися лише один раз.
     • Мєшкова. Ними користуються, щоб опечатувати мішки, сейфи, цистерни, автотранспорт. Така пломба відрізняється шипами, які закріплюються за матеріал. В результаті його провернути.
     • Силовими. Бувають контейнерними і тросовими. З їх допомогою можна опечатати об'єкти, оснащені співісними вушками. Встановити такий пристрій можна вручну, а для зняття потрібні інструменти.
     • Засувками. Такі опечатування із пластику дуже легко встановлюються. Найчастіше вони застосовуються, щоб опломбувати контрольно-облікові пристрої. Спочатку вони знаходяться в напівзакритому стані, тому на установку знадобиться кілька секунд. На корпусі і вставці є унікальний номер.
     • Роторними. У конструкцію входить прозорий корпус з отворами і ротор. Важливо, щоб на опечатувати об'єкті були вушка. На пломбу обов'язково завдано номер, продубльований в декількох місцях. Найчастіше використовуються, щоб опечатувати сейфи, контейнери та лічильники.
     • Пломби пластикові - універсальні, вони допомагають зберегти в цілісності будь-який об'єкт.


     Переваги пломб із пластику


     Перед тим, як вибрати пломбу пластикову і купити її за більш прийнятною ціною, необхідно правильно підібрати її тип. Унікальний заводський код унеможливлює підміну. Завдяки простій конструкції пломби з пластика встановлюються за кілька миттєвостей, при цьому не потрібні спеціальні пристосування. Пластикові вироби добре переносять коливання температури і вплив навколишнього середовища. Пломби випускаються самих різних розмірів, при необхідності, на поверхню може бути нанесений логотип компанії. Випускаються моделі, які світяться в ультрафіолетових променях, ними зручно користуватися для контролю в нічний час доби.

     На сайті компанії А-Техно (Київ) можна замовити і купити пластикові пломби високої якості. Всі товари доставляються по Україні, досить в процесі оформлення заявки вибрати підходящого перевізника. Жителі Києва можуть забрати товар самостійно. Оформити замовлення можна за кілька хвилин, його потрібно вибрати в каталозі і заповнити особисті дані. При необхідності можна зв'язатися по телефону з менеджером, який допоможе зробити правильний вибір.