Часто задаваемые вопросы про Підзорні труби

 • ✅ Какие самые популярные товары в категории Підзорні труби в 2020 году ❓

  🔝 ТОП-3 самых популярных товаров из категории Підзорні труби в магазине A-Techno
  • ✅ Какие самые дешевые товары в категории Підзорні труби ❓

   ☘️ Самые бюджетные позиции из категории Підзорні труби в интернет магазине A-Techno
   • ✅ Почему выбирают A-Techno❓

    • Огромнейший ассортимент
    • Только оригинальная и профессиональная техника
    • Постоянные Распродажа и скидки
    • Лучшая профессиональная техника и оборудование
    • Удобные способы оплаты и доставки
    Фільтриприховати/показати
    Спеціальні пропозиції
    Виробник
    Barska (5)
    Bresser (3)
    Hawke (3)
    Kowa (3)
    National Geographic (1)
    Praktica (4)
    Vortex (1)
    Показати ще
    Ціна
    Сортувати:

    Підзорні труби - від давнини до сучасності


    Людина завжди прагнув до пізнання світу, який його оточує. Саме це бажання дозволило цивілізації розвинутися до сучасного високотехнологічного рівня. Але спочатку для вивчення навколишніх земних і небесних тіл людина використовувала набагато більш примітивні пристосування. Зокрема таке нескладний пристрій, як підзорна труба, було відомо з найдавніших часів. Достеменно відомо, що перші спроби створити прилад, що дозволяє збільшити дальність оглядається площі, робилися стародавніми єгиптянами і майя. Для цього використовувалися судини певної форми, наповнені водою і прозорі самоцвіти з хорошим світлопереломлювання.

    Виріб в тому вигляді, в якому воно звично сучасній людині, вперше було описано в кінці 1200-х. Ці теоретичні постулати були використані да Вінчі для створення наочної схеми приладу. У 1558-му Д. делла Порта запропонував використовувати в конструкції кілька видів скла - увігнуте і опукле - щоб отримати можливість регулювання дальності огляду. Цей принцип використовується до сьогоднішнього дня.


    Труба підзорна - яку купити?


    Сучасна наука і техніка зробили крок далеко впередч сьогодні якісною оптикою з декількома режимами роботи, хорошою дальністю і чіткістю огляду вже нікого не здивуєш. Проте саме звичайне, якісно зроблене збільшувальне пристрій трубчастого типу продовжує користуватися попитом. Коли людину, яка потребує оптиці, відвідує думка "Куплю підзорну трубу!", Залишається лише визначитися з її видом і зробити бажане придбання. Сьогодні на ринку представлені вироби, що відрізняються за такими характеристиками:

    • виду оптики - лінзові, дзеркально-лінзовий;
    • масштабування - з постійним або змінним збільшенням об'єктів;
    • оптичному механізму - призми Порро, Руф, схема Кеплера;
    • конструкції окуляра - прямий, кутовий;
    • діаметру об'єктиву.

    Підзорні (зорові) труби, купити які пропонує наш інтернет-магазин техніки "А-Техно", також можуть бути різної ваги і розміру. Тут вибір повинен ґрунтуватися на переважній сфері планованого застосування. Якщо пристрій буде встановлено в одному місці на штативі, можна не замислюватися про ці параметри, але якщо передбачається часта транспортування, краще вибрати легкі і компактні варіанти. Підзорна труба - досить складне і високоточне виріб, тому ціна не може бути досить високою.


    Для чого може стати в нагоді зорова труба?


    Якими б дивними новинками ні поповнювали прилавки магазинів виробники різного роду техніки, є речі, які завжди затребувані і актуальні. Підзорна (зорова) труба може бути однаково корисна як допитливому дитині, так і вченому-натуралістові, тому купити її може бути необхідним не тільки для розваги, але і для роботи або серйозного хобі.

    У великому каталозі на нашому сайті a-techno.com.ua можна купити підзорну (зорову) трубу будь-якого виду, розміру, оптичної потужності. Для того, щоб виріб прослужило довго, краще віддавати перевагу варіантам з металевим корпусом. Вони трохи дорожче, але у багато разів надійніше. Але якщо потрібна більш бюджетна альтернатива, то завжди можна придбати трубу з ударостійкого пластику і додатково убезпечити її від пошкоджень спеціальним захисним чохлом.