Часто задаваемые вопросы про Принт-сервери

 • ✅ Какие самые популярные товары в категории Принт-сервери в 2020 году ❓

  🔝 ТОП-3 самых популярных товаров из категории Принт-сервери в магазине A-Techno
  • ✅ Какие самые дешевые товары в категории Принт-сервери ❓

   ☘️ Самые бюджетные позиции из категории Принт-сервери в интернет магазине A-Techno
   • ✅ Почему выбирают A-Techno❓

    • Огромнейший ассортимент
    • Только оригинальная и профессиональная техника
    • Постоянные Распродажа и скидки
    • Лучшая профессиональная техника и оборудование
    • Удобные способы оплаты и доставки
    Фільтриприховати/показати
    Спеціальні пропозиції
    Виробник
    TP-Link (1)
    Zebra (3)
    Показати ще
    Порты LAN
    Интерфейси принтера
    Протоколи
    Тип сетевого соединения
    Совместимость с моделями принтеров
    Штрихкод
    Примечание
    Сортувати:

     Принт сервер: вдале рішення для невеликого офісу


     Принт сервер - буквально рятівне рішення для офісів, де знаходиться кілька ПК і доводиться виконувати роздруківку великих обсягів інформації. Пристрій не просто дозволяє створити і оптимізувати мережевий друк, але і заощадити на придбанні додаткових друкуючих пристроїв. Приємним бонусом стає раціональна організація робочого простору, оскільки багато сучасних офіси ніяк не можна назвати просторими. Це відмінний спосіб створити не просто функціональне, а й максимально комфортне робоче середовище. Кожен, хто підключений до локальної мережі, зможе користуватися оргтехнікою. Можна використовувати принт-сервери і вдома, якщо є кілька комп'ютерів і всі користувачі так чи інакше пов'язані з роздрукуванням документів.

     Принт-сервер - компактний прилад, який є своєрідним посередником між внутрішньою мережею і друкує приладом - будь то звичайний принтер або багатофункціональний пристрій. Принцип його дії полягає в тому, щоб дати можливість кільком операторам спільно користуватися друкуючим пристроєм, за допомогою мережі проводового або бездротового типу. Роль принт-сервера може виконувати і один з комп'ютерів. Однак у такого підходу є і недолік: цей ПК повинен бути постійно включений, а друк передбачає використання його обчислювальних ресурсів.


     Купити принт сервер: класифікація


     Розрізняють Print server таких видів:

     • Провідні. Джерелом живлення для них є електромережу, до якої пристрої підключаються через розетку. При цьому виходить надійне і стабільне з'єднання з високою швидкістю передачі інформації. Однак для користування принт сервером проводового типу потрібно прокладання кабелю, що не завжди можливо.
     • Бездротові пристрої. Їх специфіка - передача даних за допомогою Wi-Fi-з'єднання. Оскільки дроти не потрібні, обмежень по установці такого гаджета немає. Однак при цьому потрібно враховувати такі фактори, як вид антени і радіус дії пристрою. Антена внутрішнього типу цілком придатна для маленького приміщення. Якщо ж мова йде про великих площах, то бажано скористатися зовнішнім аналогом.
     • Гібридні моделі дають можливість, в залежності від конкретних обставин, здійснювати зв'язок або через Wi-Fi, або за допомогою робочого кабелю.

     Розглянемо основні параметри, які потрібно враховувати при виборі принт-сервера

     Критерії вибору


     Щоб принт сервер купити правильно, фахівці рекомендують звернути увагу на такі параметри:

     • різновид пристрою;
     • стандарт Wi-Fi;
     • вид антени;
     • радіус дії;
     • кількість портів для під'єднання принтерів проводового типу;
     • вид роз'ємів для підключення;
     • сумісність з наявними модифікаціями обладнання.

     Вибір типу обладнання залежить від індивідуальних переваг покупця. Провідні моделі забезпечують хорошу якість зв'язку. Єдине, про що потрібно подбати заздалегідь, - достатня кількість розеток. Головна перевага бездротових модифікацій - мобільність. Підключення до локальної мережі Wi-Fi здійснюється без проблем, але обходиться такий варіант дорожче.

     Що стосується типу антени, то зовнішній пристрій - універсальний варіант, що дозволяє розраховувати на стабільний обмін сигналами. Вбудованою антеною можна обійтися при хорошій якості внутрішнього сигналу Wi-Fi. При виборі приладу по радіусу дії потрібно враховувати розміри приміщення, а також число працівників, які планують під'єднання до МФУ.
     Типи портів - обов'язковий фактор для правильної покупки. Порт LPT оптимальний, якщо використовується морально застаріле обладнання. Для більш сучасного варіанта застосовуються порти USB. Бажано, щоб їх було не менше 2.

     Сервер може бути як універсальним, так і з обмеженою бластів застосування. Тому, перш ніж зробити покупку принт сервера в Києві, потрібно дізнатися, з якими видами обладнання він сумісний.