Часто задаваемые вопросы
 • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

  🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

 • ⌛️ Какой у вас график работы?

  ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

 • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

  💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

 • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

  ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

Дана категорія об'єднує витратні матеріали та аксесуари до брошурувальнику і брошувальні техніці. Тут зібрано все, щоб ваша продукція мала оригінальний і сучасний зовнішній вигляд.

Пружини пластикові і металеві в будь-якому кольорі.

 • Пластикові спіралі. Обкладинка документів здійснюється за допомогою спеціальної машинки - біндера. Листи скріплюються між собою за допомогою спіралі. Перед тим, як купити пластикову спіраль для біндера в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові або будь-якому іншому місті України варто вирішити: якого діаметру вам потрібна спіраль від 6 до 38 мм; який крок перфорації 3: 1 або 4: 1; яка максимальна товщина брошури 45 або 320 мм. Переходьте в розділ і вибирайте спіраль для біндеров самих різних забарвлень.
 • Пластикові пружини. Область використання біндеров для зберігання документів досить широка: від великого бізнесу до державних установ працюють з архівами. Біндер пробиває отвори в листах, після чого папір скріплюється за допомогою пластикових пружин. Купити пластикові пружини для біндера в Києві ви зможете в цьому розділі. Пружини дають можливість виготовляти брошури більшої товщини (до 450 мм), ніж спіралі. В одній упаковці поставляється до 100 пружин, чого цілком вистачить щоб переплести величезна кількість документації. Вибирайте крок пружини і діаметр. Як матеріал використовується пластик, який з одного боку досить міцний, а з іншого його вартість максимально демократична.
 • Обкладинки прозорі. Призначені для палітурки аркушів формату А4 і А3. В одній упаковці до 100 прозорих обкладинок із пластику. Аксесуар відмінно підходить для проектів і каталогів. Прозора лицьова обкладинка дозволяє побачити заголовок документа і вибрати потрібну папку не відкриваючи її. Купити обкладинку для біндера А4 або А3 в Києві, Харкові, Одесі можна на нашому сайті.
 • Металеві пружини форматні. Найчастіше їх використовують для виготовлення календарів і документації. Металеві пружини для біндера зверху покриті нейлоном. Полімер дає захист від корозії і значно продовжує термін експлуатації палітурки. Пружини відрізняються діаметром і кроком перфорації. Канцтоварних приналежності виробництва Agent демонструють кращі показники ціни і якості. Тому якщо вам потрібно купити металеву пружину для палітурки в Києві або будь-якому іншому місті України, переходите в цей розділ.


Обкладинки прозорі і картонні на будь-який смак і колір.

 • Обкладинки непрозорі. Компанія Agent випускає відмінні обкладинки для палітурок документів форматів А4 і А3. Непрозорі обкладинки використовуються частіше для тильної сторони брошури. Такі витратні матеріали просто життєво необхідні для роботи бухгалтера.
 • Термообложки. Використовуються для скріплення аркушів у термобіндери. Мають клейову основу до якої фіксуються аркуші паперу. Розрізняють тверді і м'які термообкладинки, тому яку обкладинку купити для документів вирішувати тільки вам.
 • Пластини і планки для палітурки. Ще один матеріал для створення жорсткого палітурки. Завдяки пластин і планок ви зможете створити каталог, який можна буде поставити на полицю. Пластини різної глибини дозволяють зшити разом до 150 аркушів. Ви зможете самостійно призначить колір пластин для певної документації. Купити пластини або планки для палітурки ви зможете перейшовши в цей розділ.
 • Кільця і ​​болти для палітурки. Ще один вид матеріалу, який дозволяє скріплювати документи і мати швидкий доступ до них. Як ви розумієте болти довжиною до 6 см дають можливість зшити досить багато матеріалу. Кільця для палітурки купити зручно в тому випадку, якщо ви плануєте постійно використовувати те. Якщо потрібно заощадити досить двох кілець для фіксації стоси паперів.


Як швидко отримати витратні матеріали для брошурувальника.


Якщо необхідно оперативно отримати замовлення - ви звернулися в потрібне місце. У Компанії «А-Техно» відправки здійснюються в тому числі в день оформлення. Кваліфіковані фахівці завжди готові відповісти на питання, що цікавлять і допоможуть з вибором. Відправки виробляються будь-якими перевізниками в будь-яку точку України - Одеса, Львів, Маріуполь, Харків, Дніпро, Запоріжжя. Поспішайте робити заявки!