Часто задаваемые вопросы про Мережеві фільтри та подовжувачі

 • ✅ Какие самые популярные товары в категории Мережеві фільтри та подовжувачі в 2020 году ❓

  🔝 ТОП-3 самых популярных товаров из категории Мережеві фільтри та подовжувачі в магазине A-Techno
  • ✅ Какие самые дешевые товары в категории Мережеві фільтри та подовжувачі ❓

   ☘️ Самые бюджетные позиции из категории Мережеві фільтри та подовжувачі в интернет магазине A-Techno
   • ✅ Почему выбирают A-Techno❓

    • Огромнейший ассортимент
    • Только оригинальная и профессиональная техника
    • Постоянные Распродажа и скидки
    • Лучшая профессиональная техника и оборудование
    • Удобные способы оплаты и доставки
    Фільтриприховати/показати
    Спеціальні пропозиції
    Количество розеток
    1 (7)
    1 розетка (3)
    2 (1)
    3 (29)
    3 розетки (16)
    4 (29)
    4 розетки (14)
    4 розетки ЕURO+4 розетки (1)
    5 (86)
    5 розеток (35)
    5 розеток EURO (13)
    6 (47)
    6 розеток (17)
    6 розеток EURO (9)
    7 (3)
    8 (9)
    Показати ще
    Довжина
    Суммарная мощность подключенной нагрузки
    Номинальное напряжение
    Рабочая частота
    Ток срабатывания термопредохранителя
    Особенности
    С защитой от перенапряжения
    Тип входной вилки
    Тип выходных розеток
    Общий выключатель розеток
    Ціна
    Сортувати:

    Подовжувач мережевий - як правильно вибрати?


    Скільки б розеток не було в квартирі, звичайно їх недостатньо. Для поліпшення побутових умов користувачам необхідно використовувати подовжувачі та мережеві фільтри, саме вони допомагають підключати додаткові пристрої до мережі електричного живлення.

    Зовні вони схожі між собою, але є різниця в їх внутрішньої конструкції. Крім того, вони відрізняються вартістю. Перед тим, як купити мережевий фільтр або подовжувач, необхідно розібратися, в чому їх відмінність.


    Подовжувач і мережевий фільтр - чим різняться?


    Конструкція двох пристроїв практично однакова. До їх складу входить корпус з пластика, в якому є різне число розеток, провід для живлення мережі і кнопки, завдяки якій обладнання включається і відключається. Усередині конструкція подовжувача однакова зі стаціонарної розеткою. Він призначений для збільшення відстані між розеткою і споживачем електроенергії. Перед тим, як придбати подовжувач, необхідно порівняти його потужність з сумою потужностей обладнання, яке планується до нього підключати. Якщо купити мережевий фільтр, то можна отримати, крім підключення споживачів, додаткові функції у вигляді захисту від:

    • перешкод з високою частотою;
    • короткого замикання.

    Сучасна техніка оснащена запобіжниками, які перегорають під час значних стрибків напруги. Іноді для ремонту досить заміни цієї маленької деталі, а іноді обладнання повністю виходить з ладу. У конструкції мережевого фільтра передбачений запобіжник, завдяки якому пристрої відключаються від електромережі в разі появи в ній високочастотних коливань. Для придушення швидких змін напруги передбачені дросель і конденсатор. Щоб захистити обладнання під час різких стрибків струму, призначений варістор.

    Мережеві фільтри купити слід в тому випадку, якщо планується підключення декількох одиниць техніки. Потрібно розуміти, що подібне обладнання можна застосовувати з ДБЖ або стабілізаторами напруги.


    Як правильно купити подовжувач або мережевий фільтр?


    При підборі подовжувачів важливо правильно підібрати довжину шнура, стандартна величина становить 180 сантиметрів. Велике значення має ціна мережевого фільтра, його технічні характеристики і гарантії, які дає виробник. Важливо пам'ятати, що заборонено з'єднання декількох мережевих фільтрів, тоді як з подовжувачами таке допускається. У процесі підбору слід звернути увагу на показники ступеня захисту корпусу, зазвичай вони нанесені на упаковку. Якщо ідентифікація становить менше IP65, заборонено застосовувати фільтри або подовжувачі для виконання робіт на вулиці. Випускаються моделі, які призначені спеціально для під'єднання до ДБЖ, їх відрізняє форма вилки. Існують сучасні мережеві фільтри, в конструкції яких передбачені USB-порти.

    В електронному каталозі інтернет-магазину А-Техно можна вибрати і купити якісний мережевий фільтр харчування за вигідною ціною. Якщо складно вибрати модель, досить зв'язатися по телефону з оператором, який допоможе з вибором і оформленням заявки. Замовлення обробляються максимально швидко, товар відправляється в усі населені пункти країни.