Часто задаваемые вопросы про Столи проекційні

 • ✅ Какие самые популярные товары в категории Столи проекційні в 2020 году ❓

  🔝 ТОП-3 самых популярных товаров из категории Столи проекційні в магазине A-Techno
  • ✅ Какие самые дешевые товары в категории Столи проекційні ❓

   ☘️ Самые бюджетные позиции из категории Столи проекційні в интернет магазине A-Techno
   • ✅ Почему выбирают A-Techno❓

    • Огромнейший ассортимент
    • Только оригинальная и профессиональная техника
    • Постоянные Распродажа и скидки
    • Лучшая профессиональная техника и оборудование
    • Удобные способы оплаты и доставки
    Фільтриприховати/показати
    Спеціальні пропозиції
    Колір
    White (1)
    черный (2)
    Показати ще
    Максимальне навантаження
    Виробник
    Ціна
    Сортувати:

     Проекційний стіл - щоб картинка була чіткою


     Проектор є універсальним обладнанням, за допомогою якого можна передавати візуальну інформацію. Досить з'єднати його з DVD програвачем, щоб демонструвати навчальний матеріал або мультфільми. Також можливе відтворення інформації з відеокамери або комп'ютера.

     Для того, щоб проектор розташовувався максимально зручно, користуються спеціальними столами. На них можна також розмістити додаткове обладнання, наприклад, ноутбук або аудіосистема.

     Різновиди проекторів


     В роботі проекторів використовуються різні технології. Вони поділяються на дві великі групи:

     • LCD. За принципом дії схожі з кінопроекторами. В такому обладнанні плівка замінена ЖК матрицею. Саме на ній формується картинка, через яку потім буде проходити світловий потік. Далі він за допомогою об'єктива проектора виявляється на екрані. Для збільшення зображення застосовуються лінзи мультимедіа-проектора. Для створення кольорового зображення задіяні три різнокольорових панелі.
     • DLP. Такі пристрої працюють за іншим принципом. Після відображення безбарвних променів світла від невеликої мікросхеми відбувається їх потрапляння на проекційний екран. При цьому відбувається формування статичної картинки або відео. Проектування компонентів кольору відбувається по черзі, але це тільки в бюджетних моделях. Якщо вибрати професійні проектори, в них застосовуються три різнокольорових мікросхеми.

     Багато проектів оснащені вбудованими динаміками, велике значення має їх потужність. У тому випадку, якщо проектор використовується в зв'язці з ноутбуком, можлива демонстрація не тільки слайдів і відеороликів, а й тексту, інтернет-сторінок, можна малювати на екрані. При необхідності можна під'єднати пристрій до інтерактивної дошки. Також випускаються інтерактивні проектори, які спочатку оснащені спеціальними датчиками і маркерами. Досить його просто підключити до комп'ютера, щоб будь-яка поверхня стала інтерактивною. Всі ці пристрої дозволяють отримати взаємодія із зображенням. Для того, щоб проводити повноцінні заняття, обов'язково потрібно спеціалізоване комп'ютерне забезпечення.

     Як вибрати стіл під проектор?


     Для того, щоб зображення було чітким, проектора буде потрібно спеціальний стіл. Зазвичай такі пристосування можна регулювати по висоті. Найзручніші моделі мають в своєму оснащенні кілька полиць, на які можна поставити аудіотехніку і ноутбук. Бажано, щоб такий аксесуар важив трохи, так як його потрібно переносити в різні місця.


     Якісні проекційні столи можна придбати на сайті компанії А-Техно. У каталозі інтернет-магазину можна також купити новий жорсткий диск, корпус для комп'ютера і інші комплектуючі. Оформити заявку можна на сайті або за телефоном. Також можна отримати безкоштовну телефонну консультацію. Товар доставляється по всій країні.