Термопасти Рабочая температура от -45 до 240°C - купити Охолодження для ПК в Києві й Україні, вигідні ціни на Термопасти Рабочая температура от -45 до 240°C в інтернет-магазині цифрової техніки та електроніки А-Техно
Фільтриприховати/показати
Спеціальні пропозиції
Сумісність
для процесорів (2)
Показати ще
Рабочая температура
Вага
Вязкость
Теплопроводность
Виробник

Рейтинг сторінки: 4.5

Купити термопасту: для чого це потрібно?


Комп'ютери та ноутбуки, як і інші види техніки, потребують ретельного догляду. Стабільна робота пристрою залежить не тільки від технічних характеристик, а й від того, наскільки ефективно працює термоінтерфейс. Чим інтенсивніше експлуатується комп'ютерне обладнання, тим більша увага повинна приділятися системі охолодження процесора. Якщо уникати перегріву, комп'ютер прослужить довше, а шум під час роботи буде мінімальним. Один із способів підвищити ефективність охолоджуючої системи - купити пасту для процесора.


Замовити термопасту: класифікація термоінтерфейсу


Крім традиційних паст, є й інші різновиди термоінтерфейсом, які допомагають уникнути перегріву процесора:

  • рідкий метал;
  • термопрокладки;
  • термоклей;
  • традиційна термопаста.

Рідкий метал не має конкурентів по теплопровідності. Він ефективно відводить надлишкове тепло від процесора на радіатор. Продається як в рідкому вигляді, так і в формі прокладок, які розплавляють перед нанесенням. Це відмінний варіант для екстремального розгону комп'ютера. Головний недолік рідкого металу - обмежена область застосування. Наприклад, його не слід використовувати з алюмінієвими кулерами через високу хімічну агресивності. Вартість термопасти цього виду - найвища.

Термопрокладки не так ефективні, як рідкий метал, але при цьому зручні в застосуванні і універсальні. Матеріал - діелектрик, тому ніякої особливої ​​акуратності при використанні не потрібно. Область використання термопрокладок - для відеокарт, материнських плат (вони не підходять для відведення тепла від графічного і центрального процесора). Охолодження вийде малоефективним.

Особливість термоклею в тому, що він зберігає пластичність нетривалий час, і тільки потім твердне. Застосовується при монтажі VRM-радіаторів на материнську плату. Конструкція виходить нероз'ємна, що одночасно є перевагою і недоліком.

Термопаста для процесора в класичному варіанті - найпоширеніший варіант. За ефективністю термопасти займають проміжне положення між рідким металом м Термопрокладки. Велика частина паст - діелектрик, що є безумовною перевагою. Паста витрачається економно, оскільки немає необхідності в її частому нанесенні.


Різновиди термопаст за хімічним складом


Наведена класифікація допомагає розділити термопасти не тільки за хімічним складом, але і по здатності проводити тепло:

  • рідкі метали;
  • на металевій основі;
  • керамічні;
  • вуглецеві.

Рідкі метали - найдорожчі, а ефективність теплоотведенія найвища. Рідкий метал вимагає гранично обережного нанесення через високу теплопровідності. Особливість термопаст на металевій основі є наповнювач з металевих частинок - срібних або алюмінієвих. Через високу теплопровідність часто застосовуються в ігрових моделях комп'ютерів, коли потрібно швидко відвести надлишок тепла від процесора

Вуглецеві термопасти містять вуглець або алмазний порошок - цей варіант вважається універсальним, оскільки поєднує достатню ефективність з доступною вартістю.

Керамічні термопасти на процесор - самий бюджетний варіант. Їх теплопровідність невисока, тому використовуються в процесорах, які не потребують істотного охолодження.

Купити термопасту для процесора або відеокарти за невисокою ціною з доставкою по Україні (Харків, Одеса, Кривий Ріг) ви можете на сайті інтернет-магазині А-Техно.