Часто задаваемые вопросы
 • ⌛️ Какой у вас график работы?

  ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

 • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

  ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

 • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

  💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

 • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

  🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

Робота будь-якого підприємства пов'язана з документами. Це різні договори, рахунки, накладні, каталоги і т. Д. У даному розділі зібрані категорії товарів, які дозволяють працювати або обробляти документи. Обробка

 


Короткий опис категорій з розділу «Техніка для обробки документів».


 

 • Ламінатори - це професійне обладнання для покриття поліграфіях виробів спеціальним захисним шаром, який захистить від впливу зовнішнього середовища. Плівка наноситься на папір за допомогою впливу тепла або холодного тиску. Щоб зрозуміти який купити ламінатор, важливо визначити: якого формату продукція буде піддаватися ламінації. Якщо це будуть невеликі візитки, календарі, листівки, пропуску варто звернути увагу на конвертний тип ламінатора. Якщо ж ви плануєте робити зовнішню рекламу, карти, плакати, звичайно ж беріть рулонний. Варто також згадати, що сама плівка може бути: глянсовою, матовою або текстурованою під дерево / метал тощо. Встигніть купити ламінатор по акції в Києві або іншому місті України, використовуючи заявку на нашому сайті або дзвінок на гарячу лінію.
 • Біндери призначені для зшивання паперів через металеву або пластикову пружину. Брошурувальники часто купують для архівів, підшивок. Перфорація відбувається механічним або автоматизованим способом. У першому випадку отвори робляться зусиллям ручного важеля, що значно здешевлює вартість обладнання. Електричні одночасно пробивають від 5 до 20 аркушів. Існують швейні апарати з максимальною товщиною палітурки 10 см. Щоб зрозуміти який биндер купити в інтернет-магазині, важливо відповісти на наступні питання: 1) з яким форматом паперу доведеться працювати; 2) скільки листів буде в одному палітурці; 3) який матеріал краще використовувати для плетіння: металеву або пластикову пружину, а може нитку. Існують також термобіндери, які міцно склеюють паперові листи (використовуються для книг та ін.).
 • Знищувачі документів або «шредери», що з англійської - подрібнювач. Так, цей "кромсатель" нічого не залишить від документа, який потрібно ліквідувати, зберігши конфіденційність. Є три класи згаданих пристроїв: персональні (знищують до 200 аркушів в день); для офісу (від 300 до 600, а деякі апарати до 1700 паперових одиниць , але також і компакт-диски та кредитні картки здатні знищити); професійні (для великих компаній з рівнем «шматування» до 20 тис листів в день). За рівнем секретності бумагознищувач діляться на 6 типів, де останній подрібнює на фракції менше 1 мм. для середнього рівня захисту даних, досить 3 ступеня секретності, при якій ширина смуг буде 2 мм. У нас ви зможете також купити знищувач документів, який за один раз знищує від 7 до 12 аркушів і більше, з 4 рівнем секретності.
 • Різаки і тримери для паперів. Як випливає з назви обладнання, апарати нарізають папір для hand-made майстрів, а також професійних цілей. Бувають різаки шабельного типу, які ріжуть стопку паперів до 50 аркушів за раз. Однак для досягнення більш високої точності різу, краще використовувати меншу кількість паперу при одному зрізі. Заточити ніж шабельного різака коштує чималих грошей, а замінити на новий ще дорожче. Дискові тримери ріжуть одночасно до від 9 до 35 аркушів, з автоматичним або ручним притиском. Використовується самозаточівающійся ніж в формі диска. Як правило, не застосовується для постійної різання, а тільки час від часу. І нарешті, різаки у вигляді гільйотини - це повністю професійне обладнання високої продуктивності, з можливістю різу до 500 аркушів за раз. Якість різу - найвище. Варто подбати про виділення спеціального місця для такого верстата.
 • Аксесуари для ризиків і гільйотин. Основною частиною різака є ніж, тому навіть якщо його періодично заточувати, все одно прийде час, коли потрібно буде просто купити ніж для різака або гільйотини в Києві, Дніпрі, Одесі або іншому місті України. Гострота леза визначає точність різу паперової стопки, а старі ножі можуть закушувати матеріал. Довжина ножів може варіюватися в діапазоні від 300 до 1000 мм. Так, вам доведеться вкластися в покупку цієї деталі машини, проте напевно масове виробництво окупить такі витрати. У цьому розділі ви також зможете придбати і інші змінні запчастини для ризиків і гільйотин.
 • Офісні степлери - це, безумовно, самі часто використовувані «помічники» в будь-якому офісі. З ним ви зможете без праці скріпити разом стопку документів. Ось яку стопку ви хочете зшити за один раз, від цього і буде залежати вибір моделі степлера. У нас у продажу ви зможете знайти як ручні недорогі степлери, так і більш серйозні сшиватели паперів електронного типу. Як розхідники використовується металева скоба різної довжини. Багато пристроїв легко поміщається в кишеню, що дуже зручно, якщо доводиться постійно працювати з документами.
 • Витратні матеріали для біндерів. Перше про що ви подумали: це звичайно ж пластикові спіралі і металеві пружини: різного кольору і кроком перфорації 3: 1 і 4: 1. Вибирайте спіралі із пластику для біндера, виходячи з кількості зшиваються паперів в одній стопці. Також у продажу є пластикові обкладинки, які додадуть книзі / папці завершеного вигляду. В асортименті є кільця і ​​болти для палітурки, які відмінно скріплюють документи.
 • Витратні матеріали для ламінування - тут ви зможете придбати плівки самого різного розміру і ступеня прозорості для ламінування ваших виробів. Рулонні плівки і конвертові для ламінаторів купити можливо самої різної ширини: від 250 до 700 мм. Також ви зможете вибрати матеріал для ламінування по товщині: від 20 мк до 33 мк.

 


Кілька слів про доставку і акції.

 


Будь-який з представлених товарів може бути відправлений в день замовлення незалежно від місця розташування - Київ, Дніпро, Львів, Харків, Маріуполь, Запоріжжя і т. Д. Майже до кожного типу техніки покупець отримує в подарунок різні бонуси - пружини, плівки, масло і розширену гарантію. Поспішайте робити замовлення!