Часто задаваемые вопросы про Відеореєстратори

 • ✅ Какие самые популярные товары в категории Відеореєстратори в 2020 году ❓

  🔝 ТОП-3 самых популярных товаров из категории Відеореєстратори в магазине A-Techno
  • ✅ Какие самые дешевые товары в категории Відеореєстратори ❓

   ☘️ Самые бюджетные позиции из категории Відеореєстратори в интернет магазине A-Techno
   • ✅ Почему выбирают A-Techno❓

    • Огромнейший ассортимент
    • Только оригинальная и профессиональная техника
    • Постоянные Распродажа и скидки
    • Лучшая профессиональная техника и оборудование
    • Удобные способы оплаты и доставки
    Фільтриприховати/показати
    Спеціальні пропозиції
    Тип
    Автомобильный (84)
    аналоговый (1)
    Видеорегистратор (2)
    Портативний (6)
    сетевой (1)
    Показати ще
    Разрешение камеры
    Угол зрения камеры
    Внешний экран
    Підтримка карт пам'яті
    Режимы съёмки
    Запись звука
    Видеовыход
    Отображение даты
    Джерело живлення
    GPS логгер
    Ціна
    Сортувати:

    Відеореєстратор для машини


    Коли у людини з'являється якесь дороге приватне майно, він ставить за мету забезпечити його збереження і безпеку. У випадку з автомобілем передбачена установка протиугінної системи (сигналізації). Але одного цього не завжди буває достатньо. Перебуваючи щодня в дорожньому потоці, водій щохвилини ризикує стати учасником неприємного інциденту. При цьому абсолютно не грає ролі стаж водіння і рівень навичок, адже дорожньо-транспортна пригода може бути спровоковано випадковим збігом обставин або іншими учасниками дорожнього руху. Якраз для того, щоб забезпечити свою безпеку в правовому полі, водії і ставлять за мету купити автовідеорегістратор (відеореєстратор) в машину.

    Ці портативні пристрої почали з'являтися на світових ринках в середині 1970-х років, але були доступні далеко не кожному. Висока вартість обладнання пояснювалася складністю виготовлення. Також габарити виробів були далеко не такими компактними, як сьогодні, що значно ускладнило експлуатацію. Сьогодні завдяки стрімкому науково-технічному прогресу ця техніка стала мініатюрною і доступною для придбання кожним бажаючим. Попит на обладнання досить високий, тому виробники активно наповнюють ринок новинками. Сьогодні в Україні відеореєстратор для машини не складає труднощів купити в будь-якому інтернет-магазині.


    Який краще купити автомобільний відеореєстратор?


    Вироби цього типу представлені широким видовим розмаїттям і відрізняються по:

    • формі;
    • розміром;
    • діпагоналі дісплдея;
    • куту огляду;
    • вирішенню зйомки;
    • типу підсвічування;
    • часу автономної роботи
    • типу управління;
    • обсягом пам'яті.

    З огляду на таке значне кількість важливих відмінних чинників, водіям досить часто буває складно визначитися, який саме купити авторегістратор (автомобільний реєстратор). Для того, щоб однозначно визначитися з вибором моделі, максимально відповідної побажанням, необхідно розібратися з основними переважними показниками.

    Спочатку призначення пристрою було узкоспектральним і полягало лише в запису безперервного відеоряду про навколишнє оточення під час руху транспортного засобу по дорозі або стоянки. Через деякий час з'явилася можливість записувати звук. Сьогодні деякі виробники також можуть похвалитися тим, що їх пристрої оснащені рядом додаткових функцій у вигляді вбудованого навігатора, автоматичного запуску і виключення, накладення дати і часу на відеоряд. Наш інтернет-магазин відеореєстраторів "А-Техно" пропонує своїм покупцям відеореєстратор в машину (авто) замовити самостійно або за допомогою досвідченого консультанта, ціна якого відрізняється доступністю для покупців з будь-яким бюджетом.


    На що звернути увагу при виборі?


    Купити відеореєстратор в автомобіль - завдання досить складна, адже завжди хочеться придбати високоякісне пристрій, який буде довгий час служити власнику. Судячи з відгуків досвідчених водіїв, найважливіше для комфорту і безпеки - це зручність інтерфейсу. Правдивість цього висновку очевидна, адже під час рулювання важливо, щоб ключові функції були доступні швидко і не вимагали того, щоб водій відволікався від дороги. Другим важливим моментом є якість знімається відео. Адже якщо прийнято рішення придбати відеореєстратор автомобільний, купити хочеться пристрій, на якому можливо буде розрізнити все найважливіше - номери машин, особи людей, ситуацію на узбіччі. Якщо картинка буде недостатньо чіткої, то відомості, записані на камеру, водій не зможе використовувати для доказів своєї невинності або непричетність до дорожньо-транспортної пригоди. Вартість відеореєстратора безпосередньо залежить від цього фактора.

    Обов'язково слід звернути увагу на форму і кріплення вироби. Найбільш довговічними і міцними є моноблочні варіанти, так як відсутній рухливе з'єднання, яке може швидко прийти в непридатність при активному використанні. Авторегістратори такого плану відрізняються тим, що ціни на них трохи вище, ніж на розкладні, але якщо не економити і купити такий варіант, то можна забезпечити собі захист і безпеку на тривалий термін. Розмір сучасних виробів в основному мініатюрний для того, щоб вони не перекривали огляд проїжджої частини для водія. Але для того, щоб пристрій можна було використовувати, купити реєстратор автомобільний необхідно з надійним кріпленням, яке також не об'ємним. Найдемократичніші ціни на якісні автомобільні відеореєстратори на нашому офіційному сайті a-techno.com.ua.