Все що потрібно знати про шредери
Часто задаваемые вопросы
  • ⌛️ Какой у вас график работы?

    ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

  • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

    🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

  • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

    ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

  • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

    💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

29.01.2020

Шредери і знищувачі паперу - все що потрібно знати.


Основне призначення шредерів (вони ж знищувачі паперу) - подрібнення паперів або документів на різного роду фрагменти або смужки. Основна ідея - збереження інформації і можливість убезпечити підприємство від витоку даних. Будь-які, навіть не уявляють на перший погляд цінності, документи можуть містити важливу інформацію - номери рахунків, взаєморозрахунки з клієнтами і постачальниками, ціни на товари і т. Д.

Практично будь-який організації варто купити знищувач паперу, так як в будь-якій сфері діяльності існує інформація, яка не повинна потрапити стороннім.



Фрагменти порізки паперу в шредері.


У знищувачі паперу існує два типи порізки - перехресна і паралельна. У деяких описах формат порізки може позначатися по-різному, але суть від цього не змінюється. Перехресна порізка може називатися поперечної, поздовжньо-поперечного або ж у вигляді букви Х. Паралельна порізка може позначатися як поздовжня, порізка на смужки або символом II.

Перехресна порізка істотно більш поширений вид подрібнення паперу, ніж паралельна. За рахунок перехресної порізки подрібнювач паперу здатний знищувати документи на різні шматочки - розміром від 1х1 мм до 4х40 мм і більше. Кожен користувач в залежності від поточного завдання може вибрати як мінімальний фрагмент для важливих документів (1х1, 1х2, 2х2, 2х5 мм) так і більші фрагменти для подрібнення поточних паперів.

Існує пряма залежність кількості знищуваних листів від фрагмента порізки. Чим дрібніше фрагмент, тим менша кількість листів знищує шредер.


У чому особливість шредера з автоподачей.


Шредер по типу завантаження паперу діляться на моделі з одноразовою завантаженням і шредери з автоподачей листів. Шредер з одноразовою завантаженням дозволяє завантажити обмежена кількість аркушів (5,10,20 в залежності від моделі) відразу і всі вони відразу будуть подрібнені. Моделі з автоподачей (або автозавантаженням листів) за принципом роботи чимось нагадую принтер. У такій шредер завантажує велику кількість листів відразу (від 80 до 800 аркушів) в спеціальний бункер. Після завантаження листів включається механізм, які по одному листу подає їх до різального блоку. Процес знищення займає більше часу, однак користувачеві не потрібно бути присутнім при знищенні паперів. Це може бути зручно, коли користувачів небагато.

Деякі моделі знищують папери з автоподачей мають можливість блокувати лоток для паперу за допомогою флешки або пароля (наприклад, моделі HSM AF300, HSM AF500, Rexel Auto + 200x, Rexel Auto + 300x). Подібні функції виключають можливість вилучення паперу з шредера при відсутності користувача.



Що таке рівень секретності шредера.


Часто в описах до Шредера присутній параметр рівень секретності або ступінь секретності того, що знищує паперу. Міжнародний центр сертифікації призначає рівні секретності, які визначаються розмірами фрагментів, на які відбувається подрібнення. Станом на 2020 рік діє стандарт DIN 66399, за яким розрізняють 7 рівнів секретності. Попередній стандарт DIN 32757 припускав 5 рівнів секретності і шостий додатковий, неофіційний. У деяких технічних характеристиках можуть бути позначення рівнів секретності за новим і старим стандартом.

Пройдемося детальніше по рівням секретності. Чим вище цифра - тим більше дрібне подрібнення паперу. Нижче представлений таблиця відповідності рівнів секретності, розміру фрагмента і сфер застосування.

Cтупінь секретності

Кількість і розмір фрагментів при подрібненні аркуша формату А4 (DIN 66399)

Сфера застосування

Рівень секретності P-7
(Перехресна порізка)

Площа фрагмента до 5 мм2 при ширині однієї зі сторін фрагмента до 1 мм включно (мінімум 12400 фрагментів)

Особливо секретні документи державної ваги.

Рівень секретності P-6
(Перехресна порізка)

Площа фрагмента до 10 мм2 при ширині однієї зі сторін фрагмента до 1 мм включно (мінімум 6200 фрагментів)

Для секретних документів великих підприємств, організацій або державних компаній.

Рівень секретності P-5
(Перехресна порізка)

Площа фрагмента до 30 мм2 при ширині однієї зі сторін фрагмента до 2 мм включно (мінімум 2000 фрагментів)

Конфіденційні документи, що містять плани і результати діяльності компанії, конструкторські рішення, розробки.

Рівень секретності P-4
(Перехресна порізка)

Площа фрагмента до 160 мм 2 при ширині однієї зі сторін фрагмента до 6 мм включно (мінімум 390 фрагментів)

Конфіденційні документи, які можуть містити персональні дані про співробітників, зарплати, податкова і бухгалтерська звітність.

Рівень секретності P-3
(Перехресна порізка)

Площа фрагмента до 320 мм 2 або смуга шириною до 2 мм включно (мінімум 195 фрагментів)

Комерційні документи - прайс-листи, ціни постачальників, каталоги.

Рівень секретності P-2
(Паралельна різка)

Площа фрагмента до 800 мм 2 або смуга шириною до 6 мм включно (мінімум 35 смуг)

Внутрішній документообіг - листування, інструкції, графіки чергувань і т.д.

Рівень секретності P-1
(Паралельна різка)

Площа фрагмента до 2000 мм 2 або смуга шириною до 12 мм включно (мінімум 30 смуг)

Загальні публічні документи.

Перераховані рівні секретності шредера дозволять визначити, яку саме модель варто вибрати для покупки.


Скільки часу може працювати шредер без перерви.


Один з важливих параметрів шредера - цикл безперервної роботи. Цей параметр визначає те, наскільки довго може шредер знищувати папери без зупинки. Шредери персонального і офісного рівня найчастіше мають обмежений цикл роботи від 5 до 30 хвилин без зупинки. Для більшості поточних завдань циклу в 15-30 хвилин цілком достатньо навіть якщо шредером користується досить велика кількість користувачів.

У разі дуже активної роботи варто розглядати моделі з безперервним циклом роботи. Шредер такого класу здатен подрібнювати годинами документи без перерви. Найчастіше це потужні і продуктивні моделі (наприклад, Agent 325.4 X, Agent 230.3 X і т.д.)

Шредер, який за раз подрібнює 15 аркушів паперу в межах 15 хвилин може подрібнити близько 1000 листів. Це досить серйозний показник, якого цілком вистачає для більшості завдань.


Чи можна відновити подрібнений шредером документ.


Питання, яке задають багато покупців. Можливість зібрати документ залежить від рівня секретності шредера. Теоретично можна відновити документ подрібнений шредером з 1 або 2 рівня ми секретності (подрібнення на смужки). Якщо документи знищені шредером від 3 до 7 рівня секретності - відновленню подібні папери не підлягають.

Особливо характерно це видно з таблиці рівнів секретності, де в дужках написано кількість фрагментів, на які проводиться подрібнення. Якщо для прикладу взяти 4 рівень секретності, то один лист буде подрібнений на близько 400 фрагментів. У разі ж подрібнених 15 аркушів кількість фрагментів вже буде 6000 штук. Спробуйте зібрати правильно таку кількість фрагментів. У випадку ж з 5-7 рівнями секретності кількість фрагментів буде просто величезна.



Зазначені питання - основні, які можуть виникнути при виборі шредера. Якщо виникають додаткові питання - рекомендуємо звернутися до фахівців «А-Техно». Більш ніж 13 річний досвід в даній сфері дозволяє підібрати підходящу модель під задачу будь-якого рівня.

Відео-помічник у виборі знищувача паперу: