Все про біндери - що важливо знати
Часто задаваемые вопросы
  • ⌛️ Какой у вас график работы?

    ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

  • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

    🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

  • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

    💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

  • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

    ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

25.07.2019

Біндери (брошурувальники) - що потрібно знати.

Біндери, вони ж брошурувальники або переплетчики - пристрої, за допомогою яких виготовляються брошури, календарі, зошити і блокноти. Сфер застосування досить багато у даного пристрою. Також біндери часто використовують в школах і навчальних закладів, для виготовлення меню, каталогів, зразків продукції або фотоальбомів.

Основні типи біндеров по використовуваної пружині

Біндери існує досить багато варіацій: - біндери на металеву пружину - біндери на пластикову пружину - біндери на спіраль - термобіндери. Найбільш поширеними і часто використовуваними є моделі на пружину - пластикову або металеву.

Біндери на пластикову пружину найбільш привабливі з точки зору ціни, так як деякі моделі можуть бути зовсім бюджетними - починаючи від 600 грн. Це дозволяє отримувати інформацію пристрою практично будь-якому користувачеві. Додатковим плюсом є можливість легко розшивати брошуру, а також прибирати або додавати листи. Біндери на металеву пружину не можуть похвалитися такими можливостями. Принцип роботи брошурувальника на пластикову пружину полягає в наступному: спочатку відбувається перфорація аркушів паперу, потім розтискається пружина і на неї одягаються проперфорірованние листи. Після цього, пружина зсувається в початковий стан.
Принцип роботи біндера на металеву пружину.

Біндери на металеву пружину відрізняються також типом використовуваної пружини. Існують два основних типи металевої пружини - формату 3: 1 і 2: 1. Дані цифри визначають кількість отворів на дюйм (2,54 см) Залежно від типу пружини змінюється кількість листів, з яким можна виготовити брошуру. При форматі 3: 1 максимально в брошури може бути до 140 листів щільністю 80г / м2, а при форматі 2: 1 - від 140 і до 320 аркушів паперу. Технологія виготовлення брошур на таких брошурувальнику наступна - спочатку проводиться перфорація, після цього на розтиснену пружину (в упаковках пружини вже розтиснену) нанизуються аркуші паперу з отворами. Після цього пружина затискається до потрібного рівня в залежності від діаметра пружини. Брошурувальники на металеву пружину найчастіше використовуються для виготовлення календарів, блокнотів, каталогів продукції.
Які витратні матеріали потрібні для виготовлення брошури.

Матеріали для брошурування і палітурки найчастіше використовуються двох типів: обкладинки і пружини. При цьому обкладинки використовують як в якості лицьової обкладинки, так і завершальній обкладинкою в самому кінці брошури. Верхня обкладинка зазвичай використовується прозора, нижня обкладинка буває картонна (з тисненням під шкіру, під льон, глянцева) і пластикова (найчастіше непрозора). Таким чином, найбільш часто використовувані витратні матеріали для палітурки: - пластикові або металевий пружини - обкладинки картонні в кінці брошури - обкладинки пластикові прозорі на початку брошури - болти, кільця, пластини для палітурки, заклепки для більш нестанадртних завдань.
Чи має значення тип ручки перфорації і її розташування.

У деяких Біндерах використовується різна кількість важелів, що відповідають за перфорацію і разжим (або стиснення пружини). У деяких модифікаціях використовують одну ручку як для перфорації так і для роботи з пружиною. У більш професійних випадках застосовують або дві окремі ручки (важеля) або ручку в формі букви П. Наболее зручна конструкція - це або з двома ручками, або П-образна ручка. Серйозного значення це не має, однак при активній роботі може позначатися на зручність експлуатації. Розташування ручок - справа або зліва значення також не має.

Відео рекомендації щодо вибору брошурувальника: