Часто задаваемые вопросы
 • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

  💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

 • ⌛️ Какой у вас график работы?

  ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

 • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

  🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

 • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

  ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

Купуючи телевізор будь-діагоналі обов'язково виникає необхідність в додаткових аксесуарах - кронштейнах, кабелів і інших речей. Саме цим предметам присвячений цей розділ.

Короткий опис того, що розміщено в розділі "Аксесуари до телевізорів"

 • В силу розвитку сучасних інформаційних технологій, що стосуються і телевізійної техніки, з'являються все нові і нові аксесуари для телевізора. Це може бути і кімнатна антена або спрямована антена нової конструкції і 3D стерео окуляри. 3Д окуляри можуть бути активними і пасивними. Активні стерео окуляри важче, мають в собі невелику батарейку і електроніку, яка по черзі закриває наші очі за допомогою РК екранів поставлених замість стекол. Управляє очками зовнішній пульт, передає бездротовим способом сигнал на прилад. Така технологія зараз застосовується в 3D кінотеатрах. Пасивні модифікації засновані на принципі поляризації картинки певним чином під кожне око. В окулярах стоять поляризатори таким чином, що для кожного ока проходить зображення призначене для нього. Такі окуляри значно дешевше, тому що не містять електроніки, але вимагають особливого телевізора. ТВ можна підключити через бездротовий зв'язок Wi-Fi, для цього потрібно придбати і підключити USB адаптер WLAN. Аксесуари, такі як окуляри або адаптери виробник випускає для себе сам, тому що ці технології починають з'являтися і загального універсального стандарту поки що немає. Іншими словами: окуляри Samsung для моделей торгової марки Samsung, а окуляри LG для моделей LG.
 • Підставка під телевізор - це наступний логічний крок, після покупки широкоформатного ТБ. У нас у продажу є тумби прямокутної форми, які вважаються найпопулярнішими. Вони відмінно гармонують з примикає стіною і іншими деталями інтер'єру. У нас у продажу є тумба з поличками, на яких можна розмістити диски, пульт, книги та ін. 3D-окуляри потрібно підголювати під вже наявне обладнання TV. Частота оновлення може бути 120 і 144 Гц, останнє значення найбільш краще, так як картинка буде чіткіше.
 • Окуляри зі стереоскопічними властивостями можуть активними (поставляються з вбудованими акумуляторами) і пасивними (не вимагають великих ресурсів для використання). Щоб правильно купити 3д очки в Києві варто розглянути сумісні екрани, до яких вони пристосовані. У цьому розділі є стійки для плазми, з різним ступенем навантаження. Стійки економлять місце, дозволяють швидко встановити монітор, виставити кут нахилу і висоту. Звичайно ж до телевізорним аксесуарам варто віднести пульти дистанційного керування. Світлодіодні стрічки посилять ефект від перегляду фільмів.
 • Кріплення до телевізорів. Кронштейни для моніторів дозволяють економити простір приміщення, а іногдас їх допомогою можливо встановити дисплей. Існують настінні і стельові кріплення. Перші кріпляться до стіни на саморезах і від відрізняються, великим вибором форм-факторів, дають можливість відрегулювати по висоті і рівень нахилу. Стельові використовуються в тих випадках, коли в стіну просто немає можливості інсталювати монітор. Який вид кріплення для телевізора купити буде залежати від ваги придбаного ТВ-мовника. На нашому сайті є в продажу кронштейни для ТБ витримують навантаження від 15 до 91 кг. При виборі зверніть увагу на максимальну відстань від стіни або стелі. Купуючи у нас аксесуари для ТВ, ви можете бути впевненими в оригінальності продукції, а також в тому, що деталі приїдуть до вас на пошту в упаковці в повному комплекті.
 • Мультимедійні кабелі. Різні інтерфейси і кабелі пристосовані для кращої передачі того чи іншого виду сигналу. Формат HDMI - є найпоширенішим типом додачі цифрового відео і аудіо сигналу. Забезпечує максимально високий дозвіл мультимедіа при високих пропускних спроможностях. З його допомогою можливо підключити до монітора ноутбук, планшет, смартфон, цифровий фотоапарат і ще багато чого іншого. На сайті ви зможете купити HDMI Standart - пропускною здатністю 4.9 Гб / с і глибиною кольору 24 біта, High Speed ​​- 10.2 Гб / с 48 біт. Наступним за популярністю варто згадати VGA - призначений передавати виключно відеосигнал, переважно більш старому обладнанні. DVI - це цифровий кабель для аудіо та відео. Кабель мультимедіа по типу «тюльпан» також є у нас в наявності.
 • Стійки, столи, тумби. Стійки для телевізорів - неймовірно зручні для установки моніторів, оскільки значно економлять місце в кімнаті, дозволяють поставити дисплей де завгодно, переставити, відрегулювати по висоті і кут нахилу. Деякі стійки виробляються з високоміцного алюмінію, який одночасно і міцний і легкий. Всередині основи можливо прокласти кабелю, тому все буде виглядати продумано. На поличках ви зможете зберігати диски, флешки, пульт дистанційного керування. Інші стійки оснащені коліщатками. При виборі звертайте увагу на максимально допустиме навантаження до 35, 40 і 50 кг.


Інформація про знижки і доставку перерахованого обладнання.


Купити прилади віртуальної реальності, антену або адаптер для телевізора в Києві можна в Компанії «А-Техно», виконавши не складно процедуру оформлення заявки товару на нашому сайті. Отримавши повідомлення, менеджери зв'яжуться з Вами і уточнять, куди і коли можна в найкоротші терміни доставити обраний вами товар.

Додатковим аргументів на користь покупки перерахованих аксесуарів в «А-Техно» - постійні знижки та оперативна доставка. Не важливо, в якому місті знаходиться одержувач - Київ, Дніпро, Маріуполь, Запоріжжя, Львів, Харків чи будь-яке місце України. Вантаж прибуде на наступний після замовлення день, перевірений і ретельно запакований. Поспішайте робити замовлення!