Часто задаваемые вопросы про Дрилі та міксери

 • ✅ Какие самые популярные товары в категории Дрилі та міксери в 2020 году ❓

  🔝 ТОП-3 самых популярных товаров из категории Дрилі та міксери в магазине A-Techno
  • ✅ Какие самые дешевые товары в категории Дрилі та міксери ❓

   ☘️ Самые бюджетные позиции из категории Дрилі та міксери в интернет магазине A-Techno
   • ✅ Почему выбирают A-Techno❓

    • Огромнейший ассортимент
    • Только оригинальная и профессиональная техника
    • Постоянные Распродажа и скидки
    • Лучшая профессиональная техника и оборудование
    • Удобные способы оплаты и доставки
    Фільтриприховати/показати
    Спеціальні пропозиції
    Призначення
    Бытовое (2)
    бытовой (31)
    Профессиональное (1)
    профессиональный (37)
    Показати ще
    Тип патрона
    Диаметр сверла
    Потребляемая мощность
    Максимальная скорость вращения
    Сверление с ударом
    Реверс
    Диаметр сверления по дереву
    Диаметр сверления по бетону
    Диаметр сверления по стали (металлу)
    Максимальный крутящий момент
    Ціна
    Сортувати:

    Дрилі і міксери: призначення


    Дриль - інструмент, який використовується не тільки для того різання отворів в різних матеріалах. З її допомогою можна вирішити ряд інших завдань. Наприклад, багато моделей можуть також працювати в режимі шуруповерта, відбійного молотка. Ручна дриль, купити яку ви зможете в нашому інтернет-магазині за найнижчою ціною, призначена для побутового застосування з незначними обсягами робіт. Електричні модифікації більш сучасні і допомагають виконати значні обсяги робіт з мінімальними затратами.

    Прийнято розрізняти побутові та професійні моделі. Останні розраховані на тривале використання з мінімальними перервами. Такі пристрої потужні, ергономічні, і ціни на дриль цього типу досить високі. Побутові дрилі функціональні, мають порівняно невелику вартість. Як правило, вони поставляються в комплекті з різноманітними насадками, але розраховані на нетривалий використання. Це пов'язано з відносно невеликою потужністю мотора, а також мінімальної волого і Пилозахищені.


    Основні різновиди


    Залежно від області застосування, розрізняють такі різновиди інструменту:

    • безударний - для свердління отворів в дерев'яних або металевих заготовках;
    • ударний - застосовується для свердління бетонних і цегляних конструкцій;
    • акумуляторні моделі з різними швидкісними режимами - крім прямого призначення, використовуються в якості шуруповертов;
    • пристрою міксерного типу - для перемішування будівельних розчинів.

    В окрему категорію можна виділити кутові моделі, які дозволяють висвердлюють отвори в самих важкодоступних ділянках, де скористатися звичайним дрилем не можна. Альтернатива кутовий моделі - використання спеціальної насадки до звичайного інструменту.

    Купити дриль електричну ненаголошеного типу бажано для дрібного ремонту будинку або робіт на дачній ділянці. Інструмент може бути акумуляторним або мережевим. Він ідеально підходить для високоточного свердлення таких матеріалів, як деревина, метал або гіпсокартон.

    Призначення ударного інструменту - робота з твердими матеріалами. Однак така дриль не призначена для тривалого використання, на відміну від класичного перфоратора. Оптимальна потужність пристрою - від 0,8 кВт. Обов'язкові моменти - запобіжна муфта і можливість зворотного обертання.

    Дриль-шуруповерт - багатозадачність інструмент, який, крім свердління, застосовується для роботи з роз'ємними з'єднаннями. Не підходить для твердих матеріалів.

    Особливість міксерної моделі в тому, що вона поставляється в комплекті з набором спеціальних насадок для перемішування робочих сумішей в рідкому і напіврідкому стані: фарби, клею або шпаклівки.


    Як правильно вибрати дриль?


    Визначимося з вибором: може, вам потрібна дриль ручна або сучасна електрична модель - який варіант купити в Дніпрі, залежить від області застосування, функціоналу і, звичайно, ціни вироби. При покупці інструменту рекомендовано враховувати такі критерії:

    • потужність мотора;
    • число оборотів в хвилину;
    • маса;
    • ціни на дриль;
    • вид патрона;
    • додаткові регулювання;
    • комплектація;
    • джерело живлення.

    Вибір потужності залежить від сценарію використання інструменту. Для побутового застосування досить моделі на 0,5 кВт. Менш потужний інструмент придатний лише для роботи з м'якими матеріалами: деревиною та її похідними, а також гіпсокартоном. Оптимальний показник потужності для ударної моделі - від 0,7 кВт, для міксерної - 0,8-1,0 кВт. Для шуруповерта достатньо потужності 0,45 кВт.

    Хвилинна частота обертів залежить від виду пристрою. Наприклад, для міксерного інструменту це 600, а для звичайної і ударної моделей - близько 3 тис. Оборотів. Для побутового застосування бажано замовити дриль універсального типу з перемиканням швидкості.

    Маса приладу повинна бути комфортною. Середній, зручний вага інструменту коливається в межах 1,2-1,8 кг. Міксерні моделі важче: 2,5-3,0 кг.

    За типом патрона розрізняють інструмент з швидкозажимний патроном і під ключ. Останній варіант більш надійний, зате швидкозажимні патрони - зручніше, оскільки тимчасові витрати на заміну свердла - мінімальні.

    Джерело живлення - один з найважливіших факторів при виборі електродрилі. Мережева модель надійна, але, по-перше, потрібна електрична розетка, а, по-друге, подовжувач. Акумуляторні дрилі цього недоліку позбавлені повністю. Однак час автономної роботи обмежена. Щоб його збільшити, доводиться брати з собою додаткову батарею. Вартість дрилі на АКБ вище, ніж мережевого аналога, оскільки хороші електричні акумулятори мають високу ціну.

    Комплектація - питання індивідуальне і залежить від того, де застосовується інструмент. Зі збільшенням числа насадок ціна дрилі збільшується. Ножиці для різання металу, насадка для клепаних з'єднань, пристосування для заточування свердел істотно розширюють функціонал вироби. А така корисна насадка, як помпа, допомагає перетворити дриль в міні-насос.

    Якщо ви шукаєте електричну дриль (ел дриль, електродриль), замовити та купити її можна в нашому інтернет-магазині за найкращою ціною в Києві; актуальну вартість ручної або електродрилі можна уточнити на сайті, по телефону або онлайн, працює доставка по містах України: Київ, Дніпро, Одеса, Вінниця та ін.