Часто задаваемые вопросы
 • ⌛️ Какой у вас график работы?

  ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

 • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

  ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

 • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

  💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

 • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

  🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

Фільтриприховати/показати
Спеціальні пропозиції
Видеопамять
AMD Radeon 1.8 TFLOPS (1)
AMD Radeon 4.2 TFLOPS (1)
8 ГБ (2)
Показати ще
Оперативная память
Процесор
Поддерживаемые носители
Жесткий диск
Колір
Интерфейсы
Розміри
Додатково
Вага
Комплектация
Сортувати:

  У Компанії "А-Техно" представлений широкий спектр ігрових консолей та ігор до них! Ми прагнемо максимально повно задовольнити потреб наших клієнтів. У нас ви можете купити ігрову приставку та ігри за найвигіднішими цінами. У нашому каталозі продукції представлений Королівський набір найсучасніших ігрових консолей і аксесуарів до них. Кожен з нас хоч коли-небудь грав в ігри на приставках або на комп'ютері. Якщо вам подобаються комп'ютерні ігри або ви шукаєте ігрову приставку, а ігри для комп'ютера в-подарунок, ви на вірному шляху. Цей розділ якраз для вас. Ігрова приставка — це пристрій, що представляє із себе одомашнена спеціалізований ігровий комп'ютер, адаптований для роботи з телевізором в якості монітора. Ігрові приставки популярні тим, що до них є великий вибір ігор, а так само різних маніпуляторів - джойстиків і геймпадів. До того ж для гри досить купити тільки саму приставку в комплекті з іграми, а телевізор є практично у кожного. Світові лідери з виробництва приставок це: Xbox, Sony, Nintendo. Якщо ви любитель комп'ютерних ігор-підібрати гру за інтересом і за смаком можна в розділі Ігри для PC.

  Вибрати, купити, замовити приставку (ігрову консоль) або гру для PC (гру для комп'ютера) в Києві дуже просто. На сайті Компанії «А-Техно» зробіть замовлення або зателефонуйте нам по телефону. Менеджер нашої Компанії забезпечить доставку в найкоротші терміни в будь-яке зручний для Вас місце в призначений час.