Часто задаваемые вопросы
 • ⌛️ Какой у вас график работы?

  ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

 • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

  ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

 • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

  🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

 • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

  💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

Що таке мережеве обладнання? Це техніка, необхідна для того, що б з'єднати Ваші IT-пристрої в єдину мережу. Мережеве обладнання це - IP-камера, адаптер Bluetooth, продукти VoIP, модем, мережевий адаптер, комутатор, обладнання Wi-Fi, принт-сервер, кабель та конектори для кабелю, розетка і короб, інструменти для того що б все це зібрати воєдино.

Всю цю техніку можна вибрати і придбати, замовити в Компанії «А-Техно», а саме в розділі «Мережеве обладнання і Модеми», просто зробивши замовлення на на нашому сайті.Ця категорія об'єднує всі різновиди обладнання для прокладки мереж, витратних матеріалів, домашніх і професійних пристроїв. З розвитком Інтернет-з'єднань сучасність техніки приймаючої або роздає сигнал має велике значення. 


Кілька слів про кожну категорію з розділу «Мережеве обладнання»

 Розділ, в якому ви перебуваєте містить наступні категорії:

 • Активне мережеве обладнання - тут знаходяться пристрої передачі і прийому інформації локальної мережі, які постійно перебувають в робочому режимі. Наприклад комутатори для створення домашньої мережі інтернет, з розгалуженням до кожного окремого комп'ютера. Світчі настінного, настільного і вбудованого типу, а також вуличні варіанти. Віддаленого управління або некеровані. Якщо необхідно купити комутатор в Києві з захистом від злому - ми пропонуємо найкращі ціни на таке обладнання.
 • Маршрутизатор, вони ж роутери з різною пропускною потужністю (до 54 Мбіт / с і до 2,16 Гбіт / с), і режимами роботи (контролер, підсилювач сигналу, точка доступу. 3G маршрутизатор), типом антени (зовнішня, вбудована, знімні / незнімні до 5 шт). У нас ви зможете замовити роутер для будинку подешевше, а також більш просунутий професійний роздавальник Wi-Fi для офісу.
 • Принт-сервера - надзвичайно зручні пристрої для великого офісу, в якому часто доводиться роздруковувати документацію. З його допомогою кілька ПК зможуть використовувати один принтер, при чому все це відбувається максимально зручно і швидко.
 • Фаєрволи останнім часом стали особливо актуальними, зважаючи на дедалі частіших атак на мережеве обладнання. З англ перекладається як вогняна стіна, оскільки мета апаратів - захистити обчислювальні машини від атаки ззовні, а також крадіжки цінної інформації або інтелектуальної власності. Якщо ви не хочете, щоб хто-небудь господарював у вас з комп'ютерів, краще купити файрвол в Одесі, Харкові чи іншому місті України використовуючи наш сайт.
 • Power-line адапетри - передають інтернет-сигнал використовуючи звичайну електричну проводку. Пристрої приймають сигнал через Ethernet, перетворять його в сигнал для відправки по електричному ланцюзі, а приймає адаптер роздає мережу. Такий спосіб організації зручний якщо ви не бажаєте прокладати додаткові кабелі, а правда навіщо - електропроводка вже є в стінах.
 • Медиаконвертери перетворять сигнали з інформацією в інші формати, які «зручніше» прочитати для встановленого програмного забезпечення. Дуже важливо при виборі звертати увагу на можливість резервної копії даних, які проходять через кодер. У нас є в продажу недорогі конвертери медіа сигналу.
 • Мережеві карти це приймачі сигналу глобальної мережі, від яких може залежати якість інтернету. При поломці мережевої плати необов'язково купувати новий ПК, досить замінити мережевий приймач. В асортименті є адаптери з Wi-Fi антенами, тому якщо у вашому персональному комп'ютері немає підтримки бездротового зв'язку - якщо купити мережеву карту з антеною - вважайте що питання вирішене.
 • Wi-Fi обладнання. Wi-Fi-точки доступу служать для передачі сигналу вай-фай на більш далекі відстані до 200-250 метрів. Можуть бути відмінним рішенням, якщо потрібно забезпечити інтернетом велике підприємство. Карти і адаптери дозволяють приймати пакети бездротової мережі від роутера, на техніці старого зразка, що не підтримує Wi-Fi. До вай-фай аксесуарів відносяться антени-приймачі, самого різного типу і форм-фактора. Модуль SFP зчитує сигнали від Ethernet - такі коннектори у нас також є.
 • Пасивне мережеве обладнання. Мережеві кабелю найпоширенішого перетину і типу, від алюмінію і міді до биметалла і ПВХ. Призначення у проводів також різний, проте ви зможете купити кабель для інтернету підходящої вам довжини. Телефонні кабелі також у нас є в наявності, хоча і виходять потроху з експлуатації. Коннектори мережеві потрібні для обтиску дроту, наприклад Ethernet, відеоспостереження, телефону. До них на додаток йдуть ковпачки коннектора, що захищають від зовнішнього впливу. Якщо потрібен патч-корд для передачі сигналу по електричної або оптоволоконної мережі - радимо перейти в цей розділ. Розетки та короба найрізноманітніших стандартів і призначення. Захиститися від грози краще в спокійний час, встановивши коаксіальні пристрою перенапруги, які є у нас для продажу.
 • Модеми SHDSL - Використовуються переважно в комерційному секторі для організації інтернет-мережі. Апарати гарантують симетричну передачу інформації до ПК, що дозволяє однаково добре для користувачів використовувати відеоконференції і дистанційне навчання.
 • Охоронні системи включають в себе цілий комплекс технічних засобів для захисту будівель від злому або від пошкодження газом, затоплення та ін. До них відносять камери спостереження з можливістю запису звуку, динаміками зв'язку, з провідним і бездротовим з'єднанням. Сьогодні відеокамери спостереження можуть зіграти вирішальну роль на судовому процесі, прискорити упіймання злочинців або відбити у працівників бажання красти. Датчики руху в парі з сиренами не пропустити шахраїв в будівлю. Датчики газу, диму і затоплення допоможуть запобігти псування майна в разі непередбаченої ситуації або в наслідок розгулу вандалів. У продажу є готові комплекти сигналізації, які з коробки готові до установки.
 • VOIP обладнання. Думаєте як здешевити витрати вашого бізнесу на зв'язку? VOIP телефонія - дає можливість здійснювати дзвінки всередині країни і навіть за кордон абсолютно безкоштовно. Погодьтеся, що значно економить фінанси, особливо якщо дзвонити припадають постійно. Все необхідне є в нашому інтернет-магазині: шлюзи, IP-телефони в Києві, системи відеозв'язку по IP, базові станції, консолі для IP-телефону. З такими новітніми засобами зв'язку оператори просто залишаються на задвірках.
 • Накопичувачі NAS - це вищий рівень зберігання інформації, а також доступ до неї в будь-який час доби. Мережеві сховища набагато могутніше звичайних комп'ютерів, віддають дані і приймають в рази швидше. Якщо віддалено до одних і тих же даних необхідно надати доступ відразу десятку або більше комп'ютерів, NAS система витримає такий потік користувачів. Системи захисту та створення резервних копій - все це є. Стрімінг-медіа дозволить переглядати фільми з високою роздільною здатністю. Купити мережеві сховища NAS можна у нас на сайті.
 • Мережеві камери. Щоб вирішити якесь відеореєстратор придбати, важливо подумати як буде проводитися передача і зберігання даних. Якщо ви бажаєте стежити за тим, що відбувається в режимі онлайн зі смартфона, слід купувати мережеві камери з хмарним зберіганням інформації. Варто враховувати умови зйомки: чи є необхідність вести запис в нічний час. В якому дозволі буде здійснюватися відеозапис. Іноді більш високий формат відео дозволяє наблизити картинку і більш чітко визначити хто або що знаходиться на знімку. Для управління бізнесом купити мережеву камеру в Україні - це просто необхідність.
 • KVM обладнання - це набір інтерфейсів для підключення до комп'ютера найрізноманітнішої периферії. Використання KVM допомагає економити місце, комфортніше організувати робоче місце, можливість адміністрування декількох ПК за допомогою одного монітора, мишки і клавіатури.
 • Інструменти і тестери. Щоб провести мережеві кабелю, обжати дріт, протестувати проводку - для всього потрібні спеціальні інструменти. Тестери допоможуть визначити чи проходить сигнал від точки А в точку В, якщо немає - можливо потрібно замінити мережевий кабель. У продажу також набори для мережі: тестер кабельний електронний, інструмент для зняття, інструмент для зачистки та обрізки кабелів тощо.

 


Що з приводу доставки та акцій?

 Звертаємо увагу, що практично на всі товари з категорії поширюються знижки та акції. Якщо необхідний монтаж - фахівці «А-Техно» готові професійно його здійснити. Не має значення з якого місця України замовлено - Київ, Одеса, Запоріжжя, Маріуполь, Харків, Дніпро і т. Д. Ретельний підхід і упаковці і оперативна відправка дозволяють отримати замовлені позиції в цілості й схоронності. Поспішайте оформляти замовлення!