Часто задаваемые вопросы
 • ⌛️ Какой у вас график работы?

  ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

 • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

  🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

 • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

  ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

 • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

  💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

26.03.2018

Ремонт і обслуговування принтерів, БФП, копірів
Для злагодженої роботи будь-якого сучасного установи, компанії, організації дуже важливо, щоб в справному стані завжди була оргтехніка. Оскільки доводиться часто друкувати документи з комп'ютера на папір або робити їх копії. Ремонт принтера або ремонт МФУ - це дуже затребувана послуга, яку надає наш сервісний центр.


Якщо раптом ксерокс, принтер або багатофункціональний пристрій вийшло з ладу, не варто намагатися проводити ремонт самостійно, оскільки ситуацію можна тільки ускладнити, тим більше якщо немає відповідного досвіду. Даний вид периферійних пристроїв має вельми складну конструкцію. Тому ремонт багатофункціонального пристрою необхідно доручити досвідченому професіоналу. Такі працюють в спеціалізованих компаніях, сервісних центрах.


Якщо, наприклад, заміна картриджа на струменевому принтері може виконуватися в домашніх умовах, то така робота, як ремонт лазерного принтера або ксерокса вже є завданням складніше. Іноді при виході пристрою з ладу варто провести нескладну коригування, налагодити роботу окремої електроніки або конструктивних механізмів. Якщо одна запчастина пошкоджена без можливості відновлення, тоді потрібно вже проводити її заміну. Для початку майстер проводить діагностику, внутрішній огляд з метою встановити причину виходу периферійного пристрою з ладу. Потім проводиться безпосередньо сам ремонт ксерокса або будь-якого іншого пристрою, приймається рішення на рахунок заміни окремих запчастин при виникненні такої необхідності.


Ремонт принтера на Подолі
Якщо знадобиться ремонт принтера Київ є якраз тим містом, де працює наша компанія, яка надає подібні послуги. У нас працюють фахівці високої кваліфікації з багаторічним досвідом для яких усунути фактично будь-яку проблему не є складністю.


Ми виконуємо ремонт принтера на Подолі по цілком оптимальної цінової політики. Майстер допоможе налаштувати апарат, підключити його до комп'ютера, встановити всі необхідні драйвера. Деякі моделі багатофункціональних пристроїв є досить габаритними. Тому потрібно виїзд фахівця для проведення ремонтних робіт на території клієнта. Ми можемо допомогти в будь-якої неординарної ситуації. Виконуємо ремонт та налаштування оргтехніки самих різних виробників.


Що часто виходить з ладу? Різновиди несправностей оргтехніки.
Найпростішими і часто зустрічаються несправностями є відсутність протягування паперу або наприклад, одночасне загарбання кількох аркушів одночасно. Часто потрібно заправка принтера, вірніше його картриджів новою порцією фарби. Більш складні проблеми проявляються в зажевиваніі паперу, нечіткої друку, принтер не бачить комп'ютер або сам пристрій взагалі не включається.


Іноді банальна очищення роликів подачі паперу дає можливість вирівняти ситуацію. Але в залежності від самої проблеми може знадобитися і більш складний ремонт пов'язаний із заміною складних деталей і механізмів, а також мікросхем електроніки. У такому випадку без досвідченого майстра тут вже не обійтися. У певних ситуаціях некоректна друк документів не пов'язана з роботою друкарської техніки, а причина може знаходиться в несправному картриджі. Можливо потрібен ремонт або відновлення картриджа.


Яка можлива ціна ремонту принтера і способи оплати.Ремонтом друкарської техніки компанія "А-Техно" займається з 2006 року і показала себе з найкращого боку (судити про це тільки задоволеним клієнтам). Зручніше за все з точки зору оперативності тим хто потребує ремонту на Подолі і в центрі Києва. Місце розташування пристрою, що вимагає ремонт не залежить від швидкості виконання робіт. Спеціаліст по ремонту принтерів і МФУ може як виїхати за Києвом, так і прийняти пристрій за адресою - Київ, ул.В.Хвойки, 15/15/6 офіс 506. Для організацій, що використовують безготівкові розрахунки є можливість оплати по безналу з ПДВ за будь-які види робіт.

Проблеми при роботі з оргтехнікою можуть виникати через збої в програмній частині, наприклад при неправильній установці драйвера або його відсутності. Такі проблеми практично кожен користувач може вирішити самостійно. Якщо Вам щось не виходить, тоді звертайтеся до наших майстрів, які легко впораються з будь-якого поставленого Вами завданням, а також нададуть детальну консультацію, що стосується використання багатофункціональних пристроїв, принтерів і ксероксів.

Якщо у Вас виникли проблеми з копіювальної і розмножувальної технікою (не працює копіювальний апарат, погано друкує принтер, глючить МФУ) і Ви хочете привести свою техніку в порядок - відремонтувати, обслужити, зробити профілактику, заправити картриджі - фахівці компанії "А-Техно" допоможуть в рішенні всіх цих питань. Ось тільки невеликий список з того, що ми можемо для Вас зробити: заправка лазерного картриджа, діагностика і ремонт принтера, МФУ, факсів, профілактика і ремонт картриджів і принтерів.

Також однією з послуг нашої компанії є абонентське обслуговування оргтехніки замовника за договором. Абонентське обслуговування забезпечить безперебійну роботу всіх ваших периферійних пристроїв. Вам більше не потрібно буде турбуватися про поломки і проблеми з копіювальною технікою. Наш фахівець проконсультує, віддалено налаштує або усуне будь-яку проблему при виїзді.

Якщо з якої-небудь причини Ви не можете приїхати в «А-Техно» - просто зателефонуйте в офіс, т. (044) 205-40-18, (068) 122-34-35, (068) 124-32-40 і наш сервісний інженер проконсультує Вас по телефону або виїде до Вас і допоможе вирішити Ваші проблеми.