26.03.2018

   Якщо у Вас виникли проблеми з копіювальної і розмножувальної технікою (не працює копіювальний апарат, погано друкує принтер, глючить МФУ) і Ви хочете привести свою техніку в порядок - відремонтувати, обслужити, зробити профілактику, заправити картриджі - фахівці компанії "А-Техно" допоможуть в рішенні всіх цих питань. Ось тільки невеликий список з того, що ми можемо для Вас зробити: заправка лазерного картриджа, діагностика і ремонт принтера, МФУ, факсів, профілактика і ремонт картриджів і принтерів.

   Також однією з послуг нашої компанії є абонентське обслуговування оргтехніки замовника за договором. Абонентське обслуговування забезпечить безперебійну роботу всіх ваших периферійних пристроїв. Вам більше не потрібно буде турбуватися про поломки і проблеми з копіювальною технікою. Наш фахівець проконсультує, віддалено налаштує або усуне будь-яку проблему при виїзді.

   Якщо з якої-небудь причини Ви не можете приїхати в «А-Техно» - просто зателефонуйте в офіс, т. (044) 205-40-18, (068) 122-34-35, (068) 124-32-40 і наш сервісний інженер проконсультує Вас по телефону або виїде до Вас і допоможе вирішити Ваші проблеми.