Часто задаваемые вопросы про Операційні системи

 • ✅ Какие самые популярные товары в категории Операційні системи в 2020 году ❓

  🔝 ТОП-3 самых популярных товаров из категории Операційні системи в магазине A-Techno
  • ✅ Какие самые дешевые товары в категории Операційні системи ❓

   ☘️ Самые бюджетные позиции из категории Операційні системи в интернет магазине A-Techno
   • ✅ Почему выбирают A-Techno❓

    • Огромнейший ассортимент
    • Только оригинальная и профессиональная техника
    • Постоянные Распродажа и скидки
    • Лучшая профессиональная техника и оборудование
    • Удобные способы оплаты и доставки
    Фільтриприховати/показати
    Спеціальні пропозиції
    Тип продукта
    Microsoft Windows Server 2016 Essentials (1)
    Microsoft Windows Server 2016 Standart (2)
    OEM - версия (10)
    коробочная версия (8)
    лицензия клиентского доступа к серверу на 1 пользователя (2)
    электронный ключ (6)
    Показати ще
    Призначення
    Тип лицензии
    Язык интерфейса
    Носитель
    Платформа
    Версия Windows
    Разрядность
    Язык приложения
    Тип пользователя
    Ціна
    Сортувати:

    Що являє собою операційна система?


    Жодне комп'ютерний пристрій, будь то ПК, портативний гаджет або ноутбук, не працюватиме без операційної системи. Купити диск з Віндовс або іншою операційною системою (ОС) необхідно, щоб комп'ютер працював нормально. ОС - це сукупність програмного забезпечення для здійснення взаємодії техніки і користувача. За допомогою ОС можна вирішити ряд робочих завдань. Вона запитує програми, виконує їх завантаження в ОЗУ, здійснює стандартизацію користування периферійними пристроями, відповідає за управління оперативною пам'яттю, забезпечення призначеного для користувача інтерфейсу, збереження відомостей про системні помилки.

    Windows - операційна система і не тільки: класифікація


    ОС, яка встановлюється на комп'ютер, може бути за бажанням змінена, переінстальовано або оновлена. Основні операційні системи для комп'ютерів:

    • Linux;
    • Apple Mac Os X;
    • ОС Windows.

    З перерахованих варіантів найпопулярніший - операційні системи сімейства Windows, купити новий ліцензійний варіант яких ви зможете на нашому сайті.

    Розрізняють 2 її різновиди: домашню та професійну. Домашній варіант - найпростіший. Така ОС ідеально підходить для інтернет-серфінгу, ігр та роботи з текстовими документами. Самостійний вибір оновлень в цьому випадку неможливий. Сімейство операційних систем Windows в професійній версії володіє більш широким спектром оновлень. Це хороший варіант для використання на підприємстві.

    Як зробити правильний вибір?


    Яку ОС вибрати для користування - залежить від особистих переваг покупця. Зараз складно знайти людину, яка б зовсім не був знайомий з комп'ютерною технікою. Гаджети активно освоюються навіть людьми старшого покоління.

    Один з найважливіших факторів вибору ОС - мова. Якщо користувач не знає іноземних мов, необхідно шукати ОС з російськомовним інтерфейсом. Вибір залежить і від таких факторів:

    • сценарій експлуатації комп'ютера;
    • бюджет покупки;
    • мета придбання ОС - для повного переустановлення або поновлення.

    Важливий момент - зручність користування. Для того, щоб освоїтися з новою системою, потрібен час. Якщо його немає, найрозумніше рішення - придбати знайомий продукт. Необхідно також з'ясувати, чи не виникнуть проблеми з установкою використовуваного програмного забезпечення. Тому вибирати ОС потрібно гранично ретельно і відповідально.

    У кожної ОС є свої позитивні і негативні моменти. Якщо ви вибрали певний продукт, необхідно правильно підібрати версію. Наприклад, для побутового застосування навряд чи буде потрібен багатофункціональний продукт професійного класу.

    Якщо вам необхідна операційна система, купити її за помірною ціною ви зможете на сайті нашого інтернет-магазину. При необхідності, наші консультанти допоможуть вибрати ліцензійну операційну систему, яка підходить за всіма параметрами саме для конкретного користувача. Зробіть замовлення із запропонованих в каталозі варіантів - і покупка незабаром буде вам доставлена.

    Заснована в 1975 році, компанія Microsoft є провідним розробником програмного забезпечення в світі. У число випускаються корпорацією продуктів входять настільні і мережні операційні системи, серверні додатки для клієнт-серверних середовищ, настільні бізнес-додатки і офісні додатки для домашніх користувачів, а також інтерактивні програми, кошти для роботи в мережі Інтернет та інструменти для розробки ПО. Купуючи ліцензійне ПЗ (програмне забезпечення) Ви, з одного боку, підтримуєте виробника для випуску нових версій програм, з іншого боку самі отримуєте підтримку від виробника і можливість мати найсвіжіші оновлення від постачальника ПО, підвищену стійкість до вірусів і помилок за рахунок самих останніх виправлень в коді програмного забезпечення. Компанія Майкрософт випускає таке ПО як: Windows Server 2008, Microsoft Office 2010, Microsoft Windows 7 (Win 7), MLK Office 2007 (Master Kit Office Basic), MS WS08 Foundation Srv, MS Office PRO 2003 MS Office 2007, Get Genuine Kit WinXP (ключ легалізації XP).

    Замовити і купити Microsoft Windows 7 server 2008 Office 2010 в Києві дуже просто. Вам не потрібно витрачати час і зусилля на похід по спеціалізованих магазинах. На сайті Компанії «А-Техно» в розділі "Microsoft" можна, не виходячи з дому, вибрати вподобане і відповідне ПО, заповнити форму замовлення і ми в найкоротші терміни доставимо його Вам в будь-який зручний місце.