Часто задаваемые вопросы
 • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

  🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

 • ⌛️ Какой у вас график работы?

  ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

 • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

  💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

 • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

  ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

Витратні матеріали для офісної техніки

Принтер - функціональна і корисна річ, як в умовах офісу, так і вдома. Поломка є досить неприємною проблемою, а ремонт виходить досить дорогий. Щоб уникнути поломок, слід використовувати якісні витратні матеріали. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати витратні матеріали для принтера, факсу та іншої комп'ютерної техніки, високої якості від перевірених виробників і за доступною ціною.

По досягненню певного кількості роздрукованих сторінок, вам доведеться замінити картридж на новий: оригінальний, сумісний, відновлений або перезаправити існуючий. Перші випускаються компаніями виробниками, гарантують точну сумісність і надійність роботи. Однак ціна на такі витратні матеріали - завжди висока. Сумісні виробляються сторонніми фірмами, проте повністю підходять до друкованого устаткування. Тут ціна буде більш привабливою, ніж у оригіналів. Відновлені - це оригінальні або сумісні картриджі, що були у використанні, після чого пройшли ремонт / заправку / заміну чіпа і готові до використання. Расходник для друку з можливістю самостійної перезаправки зустрічається рідко, оскільки виробники намагаються ускладнити цей процес. Однак в майстерні вам зможуть виконати якісний ремонт.

Вибір витратних матеріалів

У нашому онлайн каталозі представлені всі оригінальні аксесуари для якісної і довгої роботи вашого пристрою. У нас ви можете замовити:

 • тонер для картриджа, як чорний, так і кольоровий;
 • чорнило для заправки струменевого принтера і СНПЧ;
 • картриджі;
 • матеріали для факсу;
 • папір для простої і фотодруку;
 • комплектуючі для принтера і факсу.


Поширені два варіанти принтерів: струменеві і лазерні. Різниця їх у вигляді картриджів і їх заправки. Картриджі для струменевих моделей заповнюються рідкими чорнилом. Є картриджі, які можна заправляти самостійно, для них продаються спеціальні чорнильниці. В експлуатації таких картриджів важливо пам'ятати, що без довгого застосування принтера, фарба може пересихати в соплах, після чого друк йти не буде і буде потрібно прочищати сопла.Другий варіант струменевих принтерів не передбачає заправку картриджів, тоді слід для заміни придбати картриджі нові, після чого апарат буде готовий до експлуатації.

Щодо чорнила, вони бувають двох видів:

 • пігментні;
 • водорозчинні.


Для друку фотографій краще пігментні чорнило.

Картриджі лазерних принтерів заповнюються фарбою, а тонером. Лазерні моделі практичніші, так як тонер в них не пересихає навіть при довгій відсутності експлуатації, а друк відбувається швидше.Якщо ви любите друкувати фотографії, для вас важливий не тільки вибір тонера або чорнила, але і фотопаперу. У нашому каталозі ви можете закупитися фотопапером. У нас представлена ​​якісна папір за низькими цінами від виробників.

Різновидів фотопаперу чимало, по текстурі розрізняють:

 • матова;
 • глянсова;
 • напівглянцева;
 • суперглянцевая.


Також виробники крокують в ногу з часом і пропонують своїм споживачам такі види фотопаперу, як двостороння, магнітна, самоклеящуюся і ін.

Якщо вже так сталося, що ваш принтер вимагає ремонту. У нас ви можете замовити комплектуючі для принтера і факсу. У нас ви знайдете все відповідні комплектуючі:

 • чіпи для картриджів;
 • фотобарабан;
 • гумовий або тефлоновий вал;
 • лезо дозування і інші комплектуючі.

Коротко про категорії з розділу "Витратні матеріали та картриджі"

Пройдемося з невеликим роз'ясненням за категоріями з даного розділу:

 • Чорнила, тонери, СНПЧ. У нас у продажу чорнило для самих різних моделей друкарської техніки: від водорозчинних (швидко висихають, коштують відносно недорого, підходять для друку тексту, фото), до пігментних (містять дрібні фарбувальні частинки, використовуються для створінь довговічних фото), сублімаційних (призначені для друку на спеціальних предметах, наприклад на одязі) і підвищеної світлостійкості (більш тривалий час не вигоряють під впливом сонячних променів). У цьому розділі також можливо купити тонер для лазерного принтера будь то для кольорової або чорно-білого друку. Порошкоподібні тонера дозволяють досягти високої чіткості, якості, несмиваемості. Під СНПЧ розуміють систему безперервного друку чорнила, яка використовується в струменевих принтерах, МФУ, плоттерах. Заправні набори полегшують заміну чорнила, так як часто поставляються в шприцах.
 • Витратні матеріали до картриджів. До продажу доступні контейнери для відпрацьованого чорнила, що представляють собою відсік для збору невикористаної фарби. Якщо контейнер заповнений, принтер видасть системне повідомлення з таким заголовком: The Maintenance Box is at the end. У цьому випадку рекомендуємо знайти серійний номер і купити контейнер для чорнила в Києві, що можна зробити на нашому сайті. Для лазерних модифікацій існують збірники або ємності відпрацьованого тонера. До расходникам, звичайно ж, варто віднести чіпи для картриджів, які блокують роботу друкарського пристрою після отримання сигналу про відсутність чорнила. Заправивши расходник і замінивши чіп ви зможете продовжити друкувати. Девелопери «живуть» в 4-7 разів довше картриджів або тонерів, проте їх ресурс також приходить до кінця. По-суті, це порошок для перенесення чорнила на фотовал. Суміш необхідно додавати безпосередньо до тонеру під час заправки. Якщо вам потрібно купити девелопер для тонера в Одесі, Харкові, Львові чи будь-якому іншому місті України - компанія А-Техно до ваших послуг.
 • Шлейфи та фотобарабани для принтерів. Є свого роду сполучною вузлом між платою і чорнильним боксом. За допомогою шлейфа доставляються фарбувальні речовини, тому з часом для нормальної роботи друкарського обладнання, рекомендується купити шлейф для струминного пристрою і поміняти його. Найдорожчою частиною лазерного принтера є фотобарабан. Якщо друк стає неточною, розмитою, а по краях присутні смуги - не поспішайте міняти тонерний порошок, можливо буде потрібно замінити фотовал. У нас у продажу є фотобарабани найрізноманітніших виробників, тому ви точно знайдете потрібні вам комплектуючі.
 • Запасні частини до оргтехніки. Ролики захоплення і подачі паперу приходять в непридатність внаслідок зносу гуми. Якщо папір надходить до друку з запізненням або взагалі не надходить, швидше за все потрібно придбати ролики подачі для принтера. Друкуючі головки використовуються в струменевих апаратах і здатні наносити фарбу на папір, фотопапір, плівку, кальку. Іноді по досягненню певного ресурсу, необхідно заправити картридж який поєднаний з друкованою головкою. В інших же моделях ці блоки використовуються окремо, а значить можливо поміняти тільки головку. Так чи інакше, у нас в асортименті є витратні матеріали для популярних моделей друкарського обладнання.
 • Папір і плівки для принтерів. Ми звикли, що якщо мова йде про папір, це повинен бути формат А4. Стандартно, все так і є, однак папір може поставлятися також і вигляді рулонів, з різним ступенем щільності, фактури, покриттям, кольором, рівнем прозорості. Виберіть потрібну вам папір для друку, купите термопленку або фотопапір в цьому розділі. Ми гарантуємо високу якість витратно-друкованої продукції, яку ви знайдете в нашому інтернет-магазині.
Компанія "А-Техно" - це злагоджений колектив, який працює для вас з 2006 року. Ми намагаємося запропонувати кращі ціни і бездоганну якість нашої продукції. Вибрати відповідні товари ви можете, як за готівковий і безготівковий розрахунок, так і в розстрочку. Найкраще комп'ютерне обладнання та витратні матеріали до нього в нашому інтернет-магазині «А-Техно». Приєднуйтесь до нас і отримуйте бонуси в подарунок!