Як виявити нові фальшиві 500 гривень
Часто задаваемые вопросы
  • 🛠 Куда мне обращаться по вопросам послегарантийного ремонта и сервисного обслуживания?

    💡 По вопросам послегарантийного ремонта и обслуживания Вы можете обращаться в официальные сервисные центры производителей, а также в наш сервис, где высококвалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в решении Ваших проблем.

  • 🚛 Как осуществляется доставка по Украине?

    🚚 Доставка по Украине производится с помощью курьерских служб Украины. С их списком Вы можете ознакомиться более подробно в разделе "Оплата и доставка".

  • ⌛️ Какой у вас график работы?

    ⏰ Мы работаем по следующему графику: - понедельник — пятница: с 9-00 до 19-00; - суббота: с 9-00 до 14-00

  • ❓ На какие товары предоставляется гарантия?

    ✅ Гарантия предоставляется на товары в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит гарантийный талон производителя или гарантийный талон нашего магазина.

06.02.2020

Як виявити нові фальшиві гривні 2020 року.


З початку 2020 року Національний банк України заявляв про активне поширення фальшивих банкнот номіналами 200 гривень і 500 гривень. При цьому акцент робився на високій якості підробок, які складно виявити без додаткових пристроїв - детекторів валют.

Будь-якому підприємству слід купити детектор валют або лічильник банкнот з вбудованою перевіркою достовірності купюр. Для приватних осіб є сенс придбати кишеньковий або портативний детектор валют, який дозволить виявити фальшивку в будь-якому місці навіть при відсутності мережі 220В.

В дану новину ми приділимо увагу тому, як визначити дані фальшивки за допомогою детектора валют. Також розглянемо які типи детекторів валют краще справляються з виявленням подібного роду фальшивок.


Перевірка фальшивих 500 гривень на ультрафіолетовому детекторі валют.


Нові фальшивки є підробкою купюр 500 і 200 гривень старого зразка (без голографічного стрічки). За візуальними ознаками при огляді банкноти явних невідповідностей з оригіналом немає. У деяких варіантах істотно більш рельєфний напис 500 в правому нижньому кутку купюри. Папір за своїми властивостями дуже нагадує оригінал, проте присутній трохи більше глянцю в фальшивку.

При перевірці на ультрафіолетовому детекторі валют ультрафіолетові мітки присутні на фальшивках. Однак є деякі відмінності, на які варто звертати увагу:

1.Ярко виражені сині області зі зворотного боку банкноти у верхній і нижній частині. На всіх справжніх банкнотах номіналу 500 гривень сині мітки зверху і знизу реалізований без чітких меж - перехід про більш насиченого кольору до менш насиченого плавний. На фальшивках цей захисних ознака підроблений за чіткими кордонами, що дуже помітно при порівнянні оригіналу і підробки.

2.Надпісь 500, яка проявляється в ультрафіолеті в фальшивках зроблена трохи неакуратно - є місця, де ультрафіолет не світиться (плями). Даний захисний ознака в оригіналі повністю і рівномірно покритий зеленою УФ-фарбою.

3. На лицьовому боці область, яка світиться зеленим кольором зліва від портрета також відрізняється. В оригіналі вона рівномірно заповнює область зліва від портрета. На підробленої банкноті ця область нерівномірно зафарбована, створюється ефект плямистості зображення. У правій частині портрета в оригіналі немає ореолу із зеленої фарби, на підробці є.

4. Смуга вздовж купюри на справжньої банкноті складається з двох кольорів - жовтого і синього. На фальшивої банкноті видно тільки сині фрагменти смуги. Однак на деяких фальшиві купюри смуга може також бути двоколірна.


Перевірка фальшивок 500 грн на інфрачервоному детекторі валют.


Інфрачервона детекция дозволяє перевіряти банкноти в інфрачервоному спектрі. Перевірка банкнот по інфрачервоним мітках - один з найбільш ефективних способів перевірки автентичності. Інфрачервоні захисні ознаки найбільш складні для підробки. У нових підроблених банкнотах не реалізовані інфрачервоні мітки. В оригіналі на лицьовій стороні відсутня половина портрета, на фальшивку портрет видно повністю.


Перевірка фальшивки на автоматичному детекторі валют.



Автоматичні детектори банкнот відразу виявляють фальшивки нового зразка. Тестування проводилося на найбільш сучасних моделях - детекторах PRO Moniron Dec Multi 2 Black і DoCash 430. З першого разу банкноти визначаються даними детекторами як фальшиві.


Як виявити нові фальшивки вручну.



Без допоміжних пристроїв виявити фальшивки подібного рівня практично неможливо. В ідеалі використовувати інфрачервоний детектор валют (наприклад, BCASH Vision, Dors тисячі M3, Спектр Відео-К), в разі неможливості - хоча б ультрафіолетові детектори (PRO-12 Led, PRO 12PM LED, BCASH Smart). Також дуже ефективними є автоматичні моделі детекторів.


Висновки можна зробити наступні - за допомогою ультрафіолетового детектора виявити фальшивку можна, проте потрібно бути дуже уважним до деталей і попередньо вивчити справжні банкноти і розміщені на них мітки. Найбільш ефективним методом перевірки є перевірка на інфрачервоному детекторі або на автоматичному детекторі валют.