Звукові плати Виробник ASUS - купити Комплектуючі для ПК в Києві й Україні, вигідні ціни на Звукові плати Виробник ASUS в інтернет-магазині цифрової техніки та електроніки А-Техно
Фільтриприховати/показати
Спеціальні пропозиції
Інтерфейс
PCI (5)
PCI Express (1)
PCI-Express (10)
USB (1)
USB 2.0 (2)
Показати ще
Количество каналов
Вид поставки
Додатково
Тип
Тип підключення
Многоканальный звук
Звуковой процессор
Максимальная частота АЦП, кГц
Разрядность АЦП, бит
Максимальная частота ЦАП (многоканальный), кГц
Ціна

Рейтинг сторінки: 5.0

Сортувати:

Хороша звукова плата - необхідність чи розкіш?


Кожен день ми чуємо звуки з різних пристроїв. Звуки пробивання товару на касі супермаркету, записаний голос з динаміка в аеропорту, звук приходить повідомлення на вашому комп'ютері і багато іншого. Ці звуки настільки приїлися, що ми навіть і не звертаємо уваги на те, яке у них якість передачі. Однак коли звук починає хрипіти, шипіти, коли голос, який ви чуєте з динаміків, схожий на звук з старого кіно столітньої давності, плівку якого затерли до дірок, то відразу стає ясно, наскільки в наше століття комп'ютерів стало якісним звучання всього навколо. Саме за звук і його якість в ваших комп'ютерах відповідає звукова плата, або, як її частіше називають, карта.

Вченими було проведено дослідження нашого сприйняття звуку і зроблено висновок, що неякісний звук, якщо його чути регулярно, здатний викликати хвороби вух і навіть сильно порушити слух. Відповідь на питання, розкіш чи хороший звук, напрошується сам собою. Давайте розглянемо, які звукові плати бувають.

Звукова карта - вартість, види, призначення


Звукова карта - пристрій, який відтворює звук. Вони бувають трьох видів:

  • вбудована інтегрована;
  • вбудована дискретна;
  • зовнішня дискретна.

Інтегровану звукову карту приєднують до материнської плати. Не чекайте від неї високої якості звуку, добре, що звук є взагалі. Такі карти не для прослуховування музики і перегляду кіно, і вже тим більше - не для запису музики і так далі. Найпростіший варіант для працівника офісу, щоб чути оповіщення про що приходять листах.

Вбудована дискретна звукова плата - це вже рівень краще. Вона має власну плату, яка приєднана до материнської. Тут ви вже можете чути музику і фільми з меншими спотвореннями звуку.

Зовнішня дискретна звукова карта - окремий пристрій, який підключається до ПК або ноутбука за допомогою USB-кабелю. З такою картою вже цілком реально виводити звук на окремі динаміки більшої потужності для відтворення кіно і улюблених треків.

Відповідно, якої якості звукова плата, за таку ж відповідну їй ціну її можна купити. Якщо вам обіцяють відмінну висококласну карту за малі гроші, ви бачили її вартість в інтернет-магазинах, і вона там набагато вище - цілком можливо, що продають щось інше.

Купити звукову плату - складно або можливо?


Багато інтернет-магазини надають покупцеві самому шукати відповіді на питання про товар. Виставлені характеристики продукції, види і так далі, сухі букви і цифри, а ради запитати нема в кого. В інтернет-магазині A-techno вам допоможе консультант, розповість все, що вам необхідно знати і розуміти для того, щоб остаточно визначитися з вибором, порадить, як витратити гроші з розумом і купити не втридорога. Обраний вами продукт прибуде в найкоротші терміни.